Komfovent

Dzięki wysokim nakładom na badania i rozwój, firma wypracowała szereg unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, a produkty Komfovent wyróżniają się na rynku nie tylko wysoką jakością
oraz parametrami technicznymi, ale również zaawansowaną automatyką plug & play.

Komfovent

W naszej ofercie znajdują się rekuperatory obrotowe litewskiej firmy Komfovent, która jest jednym z liderów branży w Europie. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji central wentylacyjnych. Rocznie fabryki Komfovent produkują ponad 25 000 urządzeń, co oznacza, że do tej pory na rynku zostało zainstalowanych kilkaset tysięcy urządzeń.

Dzięki własnym laboratoriom oraz wysokim nakładom na badania i rozwój, firma wypracowała szereg unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, a produkty Komfovent wyróżniają się na rynku nie tylko wysoką jakością oraz parametrami technicznymi, ale również zaawansowaną automatyką plug & play, szerokim zakresem wydajności oraz innowacyjnością i energooszczędnością.

Firma przywiązuje dużą wagę do niezawodności oraz trwałości urządzeń, dlatego każda centrala wentylacyjna przechodzi kilkuetapowy proces kontroli jakości przed wysłaniem do odbiorcy.

Rekuperator Komfovent Domekt R 150

Rekuperator Komfovent Domekt R 200

Rekuperator Komfovent Domekt R 250

Rekuperator Komfovent Domekt R 300 F C8

Rekuperator Komfovent Domekt R 300 V C8

Rekuperator Komfovent Domekt R 400 F C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 400 H C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 400 V C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 450 V C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 500 V C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 600 H C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 700 F C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 700 H C6M

Rekuperator Komfovent Domekt R 700 V C6M