Sprawdź naszą ofertę

Doświadcz nowoczesnego życia na własnej skórze.
To możliwe dzięki wykorzystywaniu nowych technologii.

Odkurzacze centralne

W naszej ofercie znajdziesz odkurzacze centralne amerykańskich marek Vacuflo, Beam oraz DrainVac.

Odkurzacze Vacuflo

Odkurzacze centralne Vacuflo od ponad 60 lat ułatwiają sprzątanie w domach na całym świecie i z każdym miesiącem są coraz bardziej popularne w Polsce. Vacuflo to odkurzacz wysokiej jakości, bezobsługowy i na wiele lat. W jednostkach standardem jest 10-letnia gwarancja na wszystkie elementy jednostki centralnej.

Odkurzacze Beam

Odkurzacze centralne Beam, to jedne z popularniejszych w Polsce w latach 90-tych. Obecnie w ofercie tej marki znajdują się odkurzacze z produkowanej od lat i słynącej z niezawodności serii Serenity nazwanej na polskim rynku Platinium oraz nowszej opartej na ergonomicznych rozwiązaniach serii Alliance.

Odkurzacze Drainvac

Odkurzacze centralne Drainvac dostępne są do zastosowań, w mieszkaniach, domach, biznesie, przemyśle a także dla autobusów, przyczep kempingowych i luksusowych lodzi. Wszystkie odkurzacze wyposażone są w najwyższej jakości silniki Domel lub LambAmetec.

Akcesoria do systemu odkurzania centralnego

Jesteś w trakcie projektowania instalacji do centralnego odkurzania? To świetnie, ale najwyższa pora dobrać do niej kilka rozwiązań.

Robot sprzątający Vactronic

Robot automatycznie opróżnia się do instalacji centralnego sprzątania! Zapomnij raz na zawsze o sprzątaniu! Robot sprzątający przeznaczony jest do systemu standardowego jak i chowanego.

Vroom

Vroom to kaseta zasobnika z wężem ssącym przystosowana do sprzątania w pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, przedpokoje, garderoby, spiżarnie, garaże itd. Montujemy go w standardowej szafce.

Wally Flex

Wally Flex to rozciągliwy wąż ssący przeznaczony do montażu na ścianie. Można go zamontować w pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, przedpokoje, wiatrołapy, garderoby, spiżarnie itp.

Szufelka automatyczna

Szufelki automatyczne to element instalacji centralnego odkurzania. Bardzo wygodny system załączania szufelki poprzez podniesienie klapki.

Gniazda ssące

Gniazda ssące montuje się za płytką montażową. Są końcowym elementem instalacji centralnego odkurzania widocznym w pomieszczeniach.

Zestawy sprzątające

Zestaw akcesoriów niezbędnych do użytkowania odkurzacza. W ich skład wchodzi wąż ssący, uchwyt, rura teleskopowa oraz komplet szczotek.