O firmie

Home Systems Odkurzacze Centralne

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku wyspecjalizowaną w branży centralnych odkurzaczy. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i firm i innych podmiotów.

Koncentracja na jednym produkcie umożliwia nam zapewnienie najwyższej jakości w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży oraz montażu systemów centralnego odkurzania oraz konkurencyjnej oferty cenowej odkurzaczy centralnych i usług montażowych. Naszą ofertę centralnych odkurzaczy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu mamy duże grono zadowolonych klientów indywidualnych, a także stale z nami współpracujących przedsiębiorców z branży budownictwa.

Zapraszamy do kontaktu: chętnie podpowiemy jak dobrać jak najlepszą instalację i rozwiązania oraz sam odkurzacz i akcesoria, żeby spełnić Państwa oczekiwania co do czystego domu. Jesteśmy dostępny telefonicznie oraz mailowo.


O odkurzaczach centralnych wiemy wszystko

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteś ciekawy jak działa system, jakie są jego zalety, ile to wszystko kosztuje oraz z czym wiąże się montaż i kiedy go przeprowadzić, a także jakie są możliwości systemu czy jego rodzaje jesteśmy dla Ciebie – zadzwoń do nas lub napisz maila – czekamy na wiadomość od Ciebie !

Jeśli planujesz

Zlecić projekt instalacji do Twojego domu

Wybrać odkurzacz centralny

Wykonać montaż instalacji odkurzacza

Dobrać akcesoria sprzątające

Wdrożyć nowe rozwiązania

Zlecić serwis odkurzacza centralnego

To Home Systems jest Twoim najlepszym rozwiązaniem

Zbudujmy Twój dom razem

Z przyjemnością pomożemy Państwu na każdym etapie realizacji – od zaprojektowania instalacji i organizacji montażu instalacji oraz odkurzacza, aż do wprowadzenia się.