Nasza historia

O firmie

Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

O firmie

Home Systems

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku wyspecjalizowaną w branży centralnych odkurzaczy. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i firm i innych podmiotów.

Koncentracja na jednym produkcie umożliwia nam zapewnienie najwyższej jakości w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży oraz montażu systemów centralnego odkurzania oraz konkurencyjnej oferty cenowej odkurzaczy centralnych i usług montażowych. Naszą ofertę centralnych odkurzaczy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu mamy duże grono zadowolonych klientów indywidualnych, a także stale z nami współpracujących przedsiębiorców z branży budownictwa.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży. Znajdujemy się w Centrum Handlowym BudExpo przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie w pawilonie 16A, stoisko 821.

Przed decyzją o wyborze konkretnego modelu odkurzacza centralnego lub zestawu akcesoriów do sprzątania warto je wcześniej zobaczyć i sprawdzić.


O odkurzaczach centralnych wiemy wszystko

Nadal jesteśmy młodzi i wciąż zafascynowani nowymi technologiami i jeszcze bardziej otwarci na nowe wyzwania. Nadal dążymy do tego by nowe technologie
pomagały ludziom rozwijać ich wizje i pomysły ale też sprawiały by życie było proste i wygodne.

Jeśli planujesz

Zlecić projekt instalacji do Twojego domu

Wybrać odkurzacz centralny

Wykonać montaż instalacji odkurzacza

Dobrać akcesoria sprzątające

Wdrożyć nowe rozwiązania

Zlecić serwis odkurzacza centralnego

To Home Systems jest Twoim najlepszym rozwiązaniem

Zbudujmy Twój dom razem

Z przyjemnością pomożemy Państwu na każdym etapie realizacji – od zaprojektowania instalacji i organizacji montażu instalacji oraz odkurzacza, aż do wprowadzenia się.