O nas

Odkurzacze centralne - Home Systems

 

Home Systems jest jedną z nielicznych firm na rynku wyspecjalizowaną w branży centralnych odkurzaczy. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i firm i innych podmiotów.

Koncentracja na jednym produkcie umożliwia nam zapewnienie najwyższej jakości w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży oraz montażu systemów centralnego odkurzania oraz konkurencyjnej oferty cenowej odkurzaczy centralnych i usług montażowych. Naszą ofertę centralnych odkurzaczy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu mamy duże grono zadowolonych klientów indywidualnych, a także stale z nami współpracujących przedsiębiorców z branży budownictwa.

Ponieważ stawiamy na skuteczność i produkty najwyższej klasy oferowane w przystępnych cenach, w naszej ofercie znajdują się odkurzacze centralne BEAM, które słyną z niezawodności oraz pewnych, sprawdzonych rozwiązań, czego potwierdzeniem jest pozycja lidera w sprzedaży odkurzaczy centralnych. Z kolei oferta centralnych odkurzaczy Drainvac, przeznaczona jest dla klientów ceniących rozwiązania innowacyjne, którzy oczekują, że ich odkurzacz centralny może wykonywać zadania niemożliwe dla standardowego modelu odkurzacza. Nasze odkurzacze centralne są trwałe i sprawne dzięki czemu, praktycznie nie spotykamy się z potrzebą dokonywania napraw gwarancyjnych.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami 

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu:

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       biuro@homesystems.com.pl
Zadzwoń: 534 000 203
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl