Odkurzacz centralny Beam Alliance

Odkurzacz centralny Beam Alliance

Sprawdź najważniejsze cechy jednostki:

  • Filtracja samoczyszcząca Gore + Filtr Hepa
  • 10 lat pełnej gwarancji
  • Interaktywny ekran
  • Idealny do systemu standardowego
  • Antybakteryjny zbiornik o pojemności 15l
  • Dodatkowe gniazdo gospodarcze na obudowie jednostki
Sprawdź modele:

Odkurzacze Beam z serii Alliance to najnowsza seria odkurzaczy Beam oparta na jednocześnie zaawansowanej, inteligentnej i prostej w obsłudze technologii Smart Screen zapewniającej przepływ informacji między rękojeścią węża a jednostką centralną, dzięki czemu odkurzanie będzie dużo łatwiejsze niż dotychczas. Regulacja obrotów w ergonomicznej rękojeści węża pozwalają łatwo dostosować siłę ssącą odkurzania. Obecnie nie są dostępne w sprzedaży modele Beam Alliance 650 oraz Alliance 675.

Filtr samoczyszczący

Zastosowany w odkurzaczach Alliance filtr nie wymaga jakiejkolwiek obsługi, wymiany czy czyszczenia. Wyjątkowy samooczyszczający się filtr z GORE-Texu zapewnia filtrację 98% cząstek w celu ochrony i dłużej pracy silnika jednostki centralnej. Obsługa odkurzacza sprowadza się do odpięcia raz na kilka miesięcy łatwo odpinanego przejrzystego i antybakteryjnego kubełka i wyrzucenia zebranych zanieczyszczeń.

Wielofunkcyjny wyświetlacz

Odkurzacze Alliance charakteryzują się nowoczesnym design. Każdy model został wyposażony w wielofunkcyjny wyświetlacz oraz otwierane jednym dotknięciem estetyczne gniazdo w obudowie jednostki. Innowacyjny kształt końcówki węża poprawia siłę ssącą odkurzacza oraz wydajność jednocześnie zmniejszając poziom hałasu.

Wydajny silnik

High Efficiency – stanowi serce każdego modelu. Cechuje się dużą efektywnością przy jednoczesnym niższym zużyciu prądu.

Przezroczysty zbiornik

Półprzezroczysty, antybakteryjny zbiornik o pojemności 15l, mocowany na wcisk dzięki czemu jego opróżnianie jest jeszcze prostsze!