Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa Bemowo

Niezwykle łatwe i szybkie odkurzanie dzięki centralnym odkurzaczom renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac. Idealne rozwiązanie dla alergików.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Najwyższej jakości odkurzacze od HomeSystems to komfort użytkowania, połączony z doskonałą mocą, a przy tym wyjątkowo cicha, niezakłócająca spokoju praca.

Wygoda i komfort odkurzania

Koniec z przenoszeniem ciężkiego i topornego odkurzacza! Wystarczy podpiąć wąż ssący do gniazda w ścianie i rozpocząć w pełni wygodną pracę.

Moc bez ograniczeń

Regulacje UE tyczące się ograniczeń mocy nie obejmują swoim zakresem odkurzaczy centralnych i dlatego ich siła ssąca jest doskonała, co zapewnia wysoką efektywność.

Cicho w domu

Instalacja odkurzacza z dala od wnętrz użytkowanych powoduje, że podczas pracy urządzenie praktycznie nie emituje żadnych, słyszalnych w pomieszczeniach dźwięków.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA BEMOWO

Chociaż odkurzanie jest kluczowe przy sprzątaniu, to stosowane odkurzacze są na ogół niewygodne, mało wydajne i niezdrowe. Rozwiązaniem jest odkurzacz centralny, który zapewnia wygodę, wydajność i zdrowie, skutecznie eliminując kurz z pomieszczeń. Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie dla małego i większego domu. Osoby, które raz spróbowały tego rozwiązania, nie wymieniłyby go na inne.

ODKURZACZ CENTRALNY IDEALNY DLA ALERGIKÓW

Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie dla alergików. Skutecznie eliminując kurz, eliminuje także roztocza, a te są z kolei najbardziej niebezpiecznymi związkami, jakie znajdują się w kurzu. Według szacunkowych danych na 1 mkw. powierzchni przypada ich ok. 10 tys. Podczas kontaktu z nimi może dojść do wystąpienia reakcji alergicznych, a także nasilenia jej objawów. W tradycyjnych odkurzaczach zassane wraz z kurzem powietrze jest ponownie wydmuchiwane do pomieszczenia, bez względu na filtr. Zainstaluj odkurzacz centralny i definitywnie pozbądź się kurzu ze swojego domu!

SZYBSZE, WYGODNIEJSZE I DOKŁADNIEJSZE SPRZĄTANIE

W przypadku odkurzacza centralnego wydajność i moc ssąca jest kilkukrotnie większa niż w przypadku odkurzaczy tradycyjnych. Większa siła ssania to skuteczniejsze zbieranie kurzu, a to zmniejsza czas potrzebny na sprzątanie nawet o połowę.

Odkurzacz centralny to przede wszystkim wygoda. Nie trzeba dźwigać całego urządzenia. Posługujemy się tylko lekkim wężem, który podłączamy do gniazd umieszczonych w sposób umożliwiający odkurzenie całego domu. Instalacja jest z dala od pomieszczeń mieszkalnych, np. w garażu, przez co jest cichy i nie przeszkadza innym domownikom.

CZY TO SIĘ OPŁACA?

Jeżeli chcemy wygrać z powracającym kurzem, jest to jedyna możliwość. Odkurzacze centralne skuteczniej zbierają kurz z powierzchni, a wszystkie zanieczyszczenia odprowadzane są na zewnątrz. Koniec z uciążliwym łzawieniem oczu, świądem nosa, bólem głowy i zmęczeniem. Dla alergików jest to jedyne zbawienne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.