Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny LEGIONOWO

Wyjątkowo łatwe szybkie odkurzanie dzięki odkurzaczom centralnym maki Vacuflo, Beam oraz Drainvac. Tylko sprawdzone, niezawodne marki. Idealne rozwiązanie dla alergików.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Dobrze zaprojektowany i wykonany system odkurzania centralnego umożliwia szybkie sprzątanie w każdym miejscu i o każdej porze – cicho i wydajnie.

Wygoda i komfort odkurzania

Wystarczy, że do gniazda podepniesz lekki wąż ssący lub wyciągniesz go ze ściany – to wszystko, możesz rozpocząć odkurzanie. Wąż jest wyjątkowo lekki i łatwy do wpięcia – nawet dla osób starszych.

Moc bez ograniczeń

Przepisy Unii Europejskiej dotyczące maksymalnej mocy odkurzaczy nie dotyczą odkurzaczy centralnych. Ciesz się niesłabnąca mocą, która dostępna jest w każdej chwili.

Cicho w domu

Niezwykła moc odkurzacza centralnego nie musi oznaczać jego głośnej pracy. Umieszczony w ustronnym miejscu, z dala od pomieszczeń użytkowych zapewnia cichą lecz wydajną pracę.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY LEGIONOWO

Dla wielu osób odkurzanie jest jedną z najgorszych czynności, gdy chodzi o sprzątanie. Odkurzacze nie zbierają całego kurzu, są niewygodne w użyciu, a do tego rozpylają kurz w całym pomieszczeniu. Czy istnieje jednak jakieś rozwiązanie tego problemu? Tak, idealnym rozwiązaniem są odkurzacze centralne. Gdy raz człowiek z niego skorzysta, nigdy więcej nie sięgnie po stary sprzęt.

 

IDEALNE DLA ALERGIKÓW

Odkurzacz centralny świetnie sprawdzi sie w mieszkaniach alergików. Dzięki niemu można pozbyć się całkowicie kurzu i roztoczy. To właśnie kontakt z tymi związkami może doprowadzić do reakcji alergicznych lub nasilenia się ich objawów. Tradycyjny odkurzacz po rozgrzaniu silnika ponownie wydmuchuje do pokoju powietrze razem z zassanym wcześniej kurzem. I właśnie dlatego przydaje się odkurzacz centralny, który to powietrze transportuje do jednostki centralne, a zanieczyszczenia poniżej 0,3 mikrona wydmuchuje na zewnątrz. Z jego pomocą pozbędziesz się kurzu z własnego domu!

 

SZYBKOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ I WYGODA

Większa moc ssąca odkurzacza centralnego przekłada sie na szybsze i dokładniejsze sprzątanie. Dzięki temu można ten czas skrócić nawet o połowę. Poza tym jest bardzo wygodny w użyciu. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy nie ma potrzeby przenoszenia całego urządzenia. Jedynie korzysta się z lekkiego węża, który jest podłączany do gniazd rozmieszczonych w poszczególnych pomieszczeniach.

 

CZY ODKURZACZ CENTRALNY SIĘ OPŁACA?

Zdecydowanie tak. Dzięki niemu można definitywnie pozbyć się kurzu ze swojego mieszkania. Dzięki większej sile ssącej skuteczniej zbiera kurz i odprowadza wszelkie zanieczyszczenia na zewnątrz. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne dla alergików.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.