Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

ODKURZACZ CENTRALNY OTWOCK

Odkurzacz centralny to szybkie i łatwe odkurzanie – koniec z hałasem i trudnodostępnymi miejscami

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Duża moc, wysoki komfort oraz wyjątkowa cisza – to tylko niektóre z zalet centralnego odkurzacza, na którego decyduje się coraz więcej właścicieli nowych mieszkań.

Wygoda i komfort odkurzania

Masz dość ciągłego rozwijania kabli lub uporczywego hałasu? Odkurzacz centralny posiada system automatycznego chowania przewodu i jest wyjątkowo cichy, a korzystasz z niego tam, gdzie tego potrzebujesz.

Moc bez ograniczeń

Odkurzacz centralny posiada wyjątkową moc, która jest często znacznie wyższa od odkurzaczy przenośnych, tradycyjnych. Dzięki temu odkurzysz zarówno delikatną sierść jak i większe odpadki czy śmieci. Moc nie słabnie z upływem czasu.

Cicho w domu

Żyjemy w ciągłym hałasie i stresie, a często odkurzanie kojarzymy właśnie z dużym hałasem. Odkurzacz centralny, który został umiejętnie schowany nie emituje uporczywego hałasu zapewniając przy tym dużą moc.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY OTWOCK

Odkurzanie to niewdzięczne zajęcie. Nie dość, że męczące i niewygodne (dźwiganie ciężkiego i nieporęcznego urządzenia, stałe przepinanie wtyczki), to jeszcze mało skuteczne (najmniejsze drobiny kurzu przechodzą przez tradycyjny odkurzacz i wdmuchiwane są znów do pomieszczenia). Nie ma jednak sprzątania bez odkurzania. Jeśli jednak chcesz wygrać z kurzem, zainstaluj system odkurzacza centralnego. To inwestycja, która szybko się zwróci. Odkurzacz centralny całkowicie usuwa cały kurz z pomieszczenia i uniemożliwia jego ponowne wydostawanie się. To znacznie wydłuża okresy, kiedy odkurzanie jeszcze nie jest konieczne.

JAK DZIAŁA ODKURZACZ CENTRALNY?

Zasada działania jest podobna, jak w tradycyjnych urządzeniach, lecz sam sprzęt wygląda inaczej. Jeśli chcemy odkurzyć dane pomieszczenie, musimy jedynie wpiąć lekką rurę do specjalnego gniazda w ścianie i po prostu zacząć sprzątać. Gniazda są rozmieszczone w całym domu tak, aby możliwe było odkurzenie wszystkich pomieszczeń. Kurz, kanałami w ścianie zasysany jest do urządzenia. Sam odkurzacz zaś powinien znajdować się w garażu, piwnicy albo innym pomieszczeniu gospodarczym. Nie należy umieszczać go w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczeń gospodarczych. Twój nowy odkurzacz centralny Otwock, usunie całość zanieczyszczeń bezpowrotnie.

Kurz składa się w większości z roztoczy, które są najpowszechniejszym i dość silnym alergenem. Dzięki odkurzaczowi centralnemu wszystkie drobinki są przez instalację dokładnie usuwane i nie trafiają z powrotem do pomieszczenia, w którym sprzątasz. To zatem doskonałe rozwiązanie m.in. dla alergików, ale i dla każdej osoby, która ceni porządek oraz dba o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.