Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny PRUSZKÓW

Oferujemy odkurzacze centralne tylko sprawdzonych i niezawodnych marek: Vacuflo, Drainvac oraz Beam.
Profesjonalny odkurzacz centralny od HomeSystem to inwestycja na długie lata.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Poznaj nowoczesny system sprzątania – przystosowany do każdego pomieszczenia, o wysokiej mocy oraz wyjątkowo cichej pracy.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny jest zawsze gotowy do pracy. Aby z niego skorzystać wystarczy podpiąć lekki wąż ssący do gniazda i gotowe. Posiadamy także system z chowanym wężem ssącym w każdym gniazdku co dodatkowo ułatwia sprzątanie.

Moc bez ograniczeń

Moc odkurzacza centralnego nie jest w żaden sposób ograniczona przepisami UE. Dzięki temu możemy zaoferować sprzęt o wysokiej mocy, które standardowe odkurzacze nie posiadają. Umożliwia to szybkie i komfortowe odkurzanie.

Cicho w domu

Odkurzaj w domu w ciszy. Dzięki umiejscowieniu odkurzacza centralnego z dala od pomieszczeń użytkowych, odkurzanie jest ciche lecz wydajne. Idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi lub właścicieli zwierząt.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY PRUSZKÓW

Korzystanie z odkurzaczy kojarzy się przeważnie z brakiem wygodny, małą wydajnością i kurzem, który na powrót zajmuje powierzchnie w pomieszczeniu. Tak to wyglądało w przypadku tradycyjnych urządzeń. Za to odkurzacz centralny zmienia to spojrzenie. Każdy, kto z niego skorzystał, nie sięgnął już po inne rozwiązanie.

IDEALNY DLA ALERGIKÓW

W kurzu znajdują się niebezpieczne związki, roztocza. To one są przede wszystkim odpowiedzialne za występowanie reakcji alergicznych czy nasilanie się ich objawów. Dlatego najlepiej sięgać po odkurzacz centralny. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń powietrze razem z kurzem trafia od razu do jednostki centralnej odkurzacza. A zanieczyszczenia poniżej 0,3 mikrona są odprowadzane na zewnątrz. Właśnie z tego powodu jest to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z alergią.

SZYBKIE, WYGODNE I DOKŁADNE SPRZĄTANIE

Odkurzacze centralne charakteryzują się większą wydajnością i mocą ssącą. Dzięki temu sprzątanie z nimi staje się szybsze i dokładniejsze. Poza tym jest także wygodne. Podczas odkurzania korzysta się jedynie z lekkiego węża, a nie całego urządzenia, które trzeba dźwigać i przenosić do kolejnego pomieszczenia.

Ponadto cechuje go cicha praca. Płynie z tego taka korzyść, że w czasie sprzątania nie przeszkadzamy innych domownikom, a sami możemy prowadzić rozmowę czy słuchać muzyki.

CZY ODKURZACZ CENTRALNY JEST OPŁACALNY?

Cicha praca, wydajniejsze i szybsze zbieranie kurzu, transportowanie powietrza z kurzem do odkurzacza to tylko kilka z zalet, które pokazują, że warto korzystać z tego urządzenia. Dzięki niemu sprzątanie znowu stanie się przyjemne, a pomieszczenie rzeczywiście będzie czyste.

Skontaktuj się z nami

Pojawiły pytania? Warto zapytać – nasz dział obsługi klienta jest gotowy do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące systemu centralnego odkurzania.