Odkurzacz centralny Vacuflo TC Max Air

Odkurzacz centralny Vacuflo TC Max Air

Sprawdź najważniejsze cechy jednostki:

  • Pełna filtracja cykloniczna CFT™
  • 10 lat pełnej gwarancji (serwis + części)
  • Brak spadków mocy jednostki
  • Idealny do systemu standardowego / chowanego
  • Przezroczysty kubełek na śmieci, który należy opróżnić 3-4 razy do roku
  • Można wciągać mokre zanieczyszczenia

Sprawdź cenę

Cena brutto – odkurzacz z zestawemWąż 7mWąż 9mWąż 12m
Vacuflo Max Air + Zestaw Silver
Vacuflo Max Air + Zestaw Gold
Vacuflo Max Air + Zestaw Pro
Cena brutto – sam odkurzaczOdkurzacz bez zestawu
Vacuflo Max Airniedostępny

Specyfikacja techniczna

TC 288TC 488QTC 588QTC 780TC MAXAIR
Powierzchnia domudo 200 m2 do 200 m2 do 400 m2do 600 m2pw. 1000 m2
Maksymalna ilość gniazd9 9 142025
Maksymalna długość instalacji45 m 45 m 65 m100 m120 m
Airwatt660 660 76011001250
Przepłw l/s -m³/h65/234 65/234 70/252120/43265/234
Podciśnienie31,75 kPa 31,75 kPa 35,75 kPa28,25 kPa54,25 kPa
Gwarancja10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat

Wybierz zestaw sprzątający

Zestaw Silver

Zestaw Gold
Zestaw Pro

Pełna filtracja CFT™

W True Cyclonic wykorzystaliśmy metodę pełnej, cyklonicznej filtracji powietrza, dzięki czemu obsługa ogranicza się do opróżnienia zbiornika. Zapomnij o workach czy dodatkowych filtrach – z odkurzaczem centralnym sprzątanie może być szybsze i wygodniejsze. Moc silnika po kilku latach użytkowania pozostaje tak samo silna, jak w dniu instalacji. Stała siła ssąca urządzenia to zasługa bezworkowej konstrukcji – odkurzacz nie zapycha się. Niezawodność działania i wysoka moc silnika to najlepsza charakterystyka True Cyclonic.

Model True Cyclonic odznacza się najwyższą klasą skuteczności. Generuje on różnorodne techniki odkurzania, dzięki systemowi CFT™, a także dzięki nieporównywalnie większej sile ssania. Doskonale sprawdza się w wyposażeniu domu, firmy sprzątającej lub do pracy w warunkach rozległego zapylenia, gdzie zapotrzebowanie na ograniczenie cyrkulacji powietrza jest największe. Dzięki najdrobniejszym detalom wykorzystywanym podczas produkcji odkurzaczy centralnych, jesteśmy przekonani o maksymalnej ich jakości.

Silnik By-Pass + Chłodzenie Cooling Boost®

W naszych jednostkach umieszczane są najlepsze amerykańskie silniki TANGENTIAL BY-PASS firmy AMETEK. Wyróżniają się swoją niezawodnością i wysokim standardem wykonania. Zastosowane technologie pozwoliły na osiągnięcie niesamowitej mocy ssącej niskim kosztem poboru prądu. Silnik otrzymał najnowszą technologie chłodzenia Cooling Boost. Dzięki niej może pracować na maksymalnym podciśnieniu, a temperatura pozostanie niska. Silniki ByPass`owe to długowieczne sprawdzone rozwiązania stosowane od dawna, w połączeniu z niezwykłym systemem X-TECHNOLOGY dają nieporównywalne parametry i żywotność silnika.

X Technology – technologia oszczędności

X Technology generuje oszczędności poprzez redukcję czasu odkurzania oraz zmniejszony pobór prądu w trakcie działania. W efekcie w Twojej kieszeni zostaje nawet do 600 zł więcej. Wysoka efektywność tego systemu pozwala na znacznie szybsze sprzątanie, a Ty wolny czas możesz w końcu przeznaczyć na to, co lubisz robić najbardziej.

Kubeł antybakteryjny

Wszystkie jednostki VACUFLO posiadają anty bakteryjny kubeł. Tworzone są z materiałów które eliminują wszelkiego rodzaju bakterie/roztocza, które są wciągane przez odkurzacz. Dzięki swojej przezroczystej konstrukcji jesteśmy w stanie obserwować na bieżąco w ilu procentach jest on zapełniony. Pojemność kubła jest na tyle duża, że wystarczy go opróżniać raz na rok. Przezroczysta konstrukcja pojemnika na odpady pozwala nam także obejrzeć na żywo jak działa prawdziwa technologia CFT™. Jesteśmy w stanie zobaczyć tornado, które tworzy się dzięki zastosowanej technologii w naszych odkurzaczach.

Czym wyróżnia się jednostka True Cyclonic?

Silnik Ametek By-Pass

Amerykański silnik Tangential By-Pass z osobnym chłodzeniem.

Filtracja cykloniczna CFT™

Błyskawicznie izoluje brud na zasadzie gwałtownie wirującej kolumny powietrza, które jest wprowadzane w ruch i sterowane ku dołowi. Odseparowanie zanieczyszczeń odbywa się na drodze zatrzymania cząstek w filtrze lub na jego powierzchni ze strumienia powietrza.

Membrana teflonowa

Każda jednostka Vacuflo posiada 10 lat gwarancji. Udało się to osiągnąć dzięki podwyższeniu standardu produkcji odkurzaczy oraz użycia najlepszej jakości materiałów podczas procesu tworzenia odkurzacza.