Odkurzacz centralny Vacuflo VR 800

Odkurzacz centralny Vacuflo VR 800

Sprawdź najważniejsze cechy jednostki:

  • Filtracja cykloniczna CFT™ + worek teflonowy Clean Shield™
  • 10 lat pełnej gwarancji (serwis + części)
  • Brak spadków mocy jednostki
  • Idealny do systemu standardowego / chowanego
  • Gniazdo ssące w obudowie odkurzacza
  • Przezroczysty kubełek na śmieci, który należy opróżnić 3-4 razy do roku
  • Samoczyszczący worek odwrócony – nie trzeba go czyścić

Sprawdź cenę

Cena brutto – odkurzacz z zestawemWąż 7mWąż 9mWąż 12m
VR 800 + Zestaw Silver 7 460,00 zł7 460,00 zł7 460,00 zł
VR 800 + Zestaw Gold7 750,00 zł7 750,00 zł7 750,00 zł
VR 800 + Zestaw Pro
Cena brutto – sam odkurzaczOdkurzacz bez zestawu
VR 800 6 990,00 zł

Specyfikacja techniczna

VR 600VR 700VR 800
Powierzchnia domudo 200 m2 do 350 m2 pw. 350m²
Maksymalna ilość gniazd81218
Maksymalna długość instalacji45 m65 m 100m
Airwatt630730 800
Przepłw l/s -m³/h63/22768/24780/288
Podciśnienie31,75 kPa36,75 kPa39,25 kPa
Gwarancja10 lat 10 lat 10 lat

Wybierz zestaw sprzątający

Zestaw Silver

Zestaw Gold
Zestaw Pro

Filtracja CFT™ + CLEAN SHIELD™

CFT™ filtruje 98% zanieczyszczeń – dla komfortu oraz zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Metodę zastosowaliśmy we wszystkich odkurzaczach centralnych z naszej oferty, przygotowując je z myślą o alergikach. Roztocza, kurz, sierść zwierząt – szybko i wygodnie oczyścisz mieszkanie z tych oraz wielu innych zanieczyszczeń, usuwając tym samym źródło dyskomfortu.

Clean Shield jest to błyskawiczna filtracja brudu na zasadzie membrany góra-dół. Filtr wykonany został z teflonu – jednego z najtrwalszych termicznie tworzyw. W efekcie membrana jest odporna na rozciąganie, a jej skuteczność pozostaje na niezmienionym poziomie.

Silnik By-Pass + Chłodzenie Cooling Boost®

W naszych jednostkach umieszczane są najlepsze amerykańskie silniki TANGENTIAL BY-PASS firmy AMETEK. Wyróżniają się swoją niezawodnością i wysokim standardem wykonania. Zastosowane technologie pozwoliły na osiągnięcie niesamowitej mocy ssącej niskim kosztem poboru prądu. Silnik otrzymał najnowszą technologie chłodzenia Cooling Boost. Dzięki niej może pracować na maksymalnym podciśnieniu, a temperatura pozostanie niska. Silniki ByPass`owe to długowieczne sprawdzone rozwiązania stosowane od dawna, w połączeniu z niezwykłym systemem X-TECHNOLOGY dają nieporównywalne parametry i żywotność silnika.

X Technology – technologia wydajności

X Technology zapewnia do 30% większą moc silnika, a precyzyjna konfiguracja wszystkich elementów naszych urządzeń pozwala ją maksymalnie wykorzystać podczas codziennego sprzątania. Cały system pracuje cicho i wydajnie, a podawane parametry dotyczą konkretnych modeli jednostek centralnych, a nie tylko silnika w warunkach laboratoryjnych.

Kubeł antybakteryjny

Wszystkie jednostki VACUFLO posiadają anty bakteryjny kubeł. Tworzone są z materiałów które eliminują wszelkiego rodzaju bakterie/roztocza, które są wciągane przez odkurzacz. Dzięki swojej przezroczystej konstrukcji jesteśmy w stanie obserwować na bieżąco w ilu procentach jest on zapełniony. Pojemność kubła jest na tyle duża, że wystarczy go opróżniać raz na rok. Przezroczysta konstrukcja pojemnika na odpady pozwala nam także obejrzeć na żywo jak działa prawdziwa technologia CFT™. Jesteśmy w stanie zobaczyć tornado, które tworzy się dzięki zastosowanej technologii w naszych odkurzaczach.

Czym wyróżnia się jednostka Vroom?

Silnik Ametek By-Pass

Amerykański silnik Tangential By-Pass z osobnym chłodzeniem.

Filtracja cykloniczna CFT™

Błyskawicznie izoluje brud na zasadzie gwałtownie wirującej kolumny powietrza, które jest wprowadzane w ruch i sterowane ku dołowi. Odseparowanie zanieczyszczeń odbywa się na drodze zatrzymania cząstek w filtrze lub na jego powierzchni ze strumienia powietrza.

Membrana teflonowa

Wykonany jest z włókien poliestrowych pokrytych warstwą teflonu, która zapobiega przywieraniu do niego zanieczyszczeń.