Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa BIAŁOŁĘKA

Wybierając odkurzacze centralne wiodących marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac zyskujesz komfort użytkowania i efektywność podczas sprzątania.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Zależy Ci na efektywnym i cichym odkurzaniu? Wybierz odkurzacz od HomeSystems i korzystaj z urządzenia najwyższej jakości, które sprosta Twoim wymaganiom.

Wygoda i komfort odkurzania

Masz dość noszenia ciężkiego odkurzacza? Rozwiązaniem jest odkurzacz centralny, którego wąż musisz jedynie podpiąć do gniazda, aby zacząć sprzątanie.

Moc bez ograniczeń

Regulacje Unii Europejskiej nie dotyczą odkurzaczy centralnych, a w konsekwencji ich parametry mocy gwarantują siłę ssącą na najwyższym poziomie.

Cicho w domu

Montaż centralnego odkurzacza z dala od przestrzeni użytkowej ogranicza praktycznie do zera hałas, który jest standardem w przypadku standardowych odkurzaczy.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Zwykłe odkurzacze są niewygodne, ciężkie, mało wydajne i niezdrowe. Z pomocą przychodzi nowoczesny odkurzacz centralny Białołęka, który zapewnia komfortowy sposób odkurzania, skutecznie pozbywając się kurzu zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Przeczytaj o tym, dlaczego powinien być wpisany w standardowe wyposażenie w każdym domu.

Z MYŚLĄ O ALERGIKACH

Odkurzacz centralny posiada wiele cennych zastosowań oraz właściwości. Po pierwsze, w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, nie wydmuchuje zanieczyszczeń z powrotem do sprzątanych pomieszczeń. Innowacyjny system odkurzania sprawia, że brudy trafiają do tzw. jednostki centralnej, skąd nie mogą się już wydostać. Z tego powodu odkurzacz centralny wspaniale radzi sobie z pyłami i likwiduje roztocza wywołujące różne alergie. To doskonałe rozwiązanie dla osób wrażliwych oraz alergików.

WYGODA SPRZĄTANIA ODKURZACZEM CENTRALNYM

Po drugie, w przypadku odkurzaczy centralnych nie trzeba dźwigać całego urządzenia. Użytkownik posługuje się jedynie lekkim wężem podłączonym do rozmieszczonych w pokoju gniazdek. Jego ogromna siła ssania przekłada się na wydajne, skuteczne, ciche i komfortowe zbieranie kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc. Dzięki odkurzaczowi centralnemu można skrócić normalny czas sprzątania nawet o połowę. Wygoda, szybkość i dokładność czyszczenia, brak uciążliwych szumów – czego chcieć więcej?

ODKURZACZ CENTRALNY – CZY SIĘ OPŁACA?

Czy odkurzacz centralny w Białołęce jest opłacalny? Jak najbardziej! Jedynie za niewielką opłatą można raz na zawsze rozprawić się z problemem uporczywego odkurzania. Sprzęt wyróżnia się spośród tradycyjnych odkurzaczy zdolnością usuwania zanieczyszczeń na zewnątrz. Po brudach nie zostaje ani jeden ślad, a użytkownik może odetchnąć z ulgą i zapomnieć o zmartwieniach.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.