Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa Bielany

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Wybierając odkurzacz centralny od HomeSystems otrzymujesz gwarancję komfortowego sprzątania, efektywnej oraz cichej pracy urządzenia najwyższej jakości.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA BIELANY

Nie da się ukryć, że stosowane odkurzacza ogół jest niewygodne, mało wydajne i niezdrowe. Alternatywą jest odkurzacz centralny, który zapewnia najwygodniejszy i zdrowy sposób odkurzania, który skutecznie eliminuje kurz wraz z roztoczami z pomieszczeń. Odkurzacz centralny jest to idealne rozwiązanie dla każdego domu.

SZYBSZE, DOKŁADNIEJSZE I KOMFORTOWE ODKURZANIE

Również sama efektywność sprzątania jest dużo większa w przypadku odkurzacza centralnego. Wydajność i moc ssąca jest kilkukrotnie większa niż w przypadku odkurzaczy tradycyjnych. Dzięki temu odkurzanie jest szybsze i dokładniejsze. Ponadto w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy nie trzeba dźwigać całego urządzenia, bo posługujemy się tylko lekkim wężem. Warto również nadmienić, że odkurzacz centralny jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, powietrze wraz z kurzem nie wraca z powrotem do budynku, tylko zostaje w odkurzaczu. 

ODKURZACZ CENTRALNY – KOSZT ZAKUPU I EKSPLOATACJI

Odkurzacze centralne charakteryzują się większą siłą ssącą, niż jest to w przypadku tradycyjnych odkurzaczy, co przekłada się na skuteczniejsze zbieranie kurzu z powierzchni. Zasysany kurz po przefiltrowaniu powietrza transportowany jest do odkurzacza, skąd nie ma już drogi powrotnej. To rozwiązanie szczególnie upodobali sobie alergicy, którzy na co dzień zmagają się z uciążliwym łzawieniem oczu, bólem głowy i zmęczeniem. Możliwość ograniczenia cyrkulacji powietrza i alergenów jest dla nich jedynym zbawiennym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.