Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa Mokotów

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje oczekiwania? HomeSystems ma dla Ciebie najwyższej jakości odkurzacze, które cechuje komfort użytkowania, cisza oraz doskonała moc.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA MOKOTÓW

Odkurzacze są na ogół niewygodne, mało wydajne i niezdrowe. Rozwiązaniem jest odkurzacz centralny, który zapewnia najwygodniejszy, najbardziej wydajny i do tego zdrowy sposób odkurzania, skutecznie eliminując kurz. Do stosowania w małych i dużych domach.

ODKURZACZ CENTRALNY IDEALNY DLA ALERGIKÓW

Na 1 mkw. powierzchni przypada ok. 10 tys. roztoczy. W przypadku kontaktu z roztoczami może dojść do wystąpienia reakcji alergicznych, a także nasilenia objawów alergii. Tradycyjne odkurzacze, zassane wraz z kurzem powietrze, po podgrzaniu przez silnik, ponownie wydmuchują do sprzątanego pomieszczenia. W systemach centralnego odkurzania powietrze trafia do jednostki centralnej odkurzacza, a zanieczyszczenia poniżej 0,3 mikrona, których nie wyłapie żaden filtr, są wydmuchiwane na zewnątrz budynku. Bez względu na rodzaj stosowanego filtra, zwykły odkurzacz najdrobniejsze zanieczyszczenia wydmuchuje z powrotem do pomieszczenia. Możliwość ograniczenia cyrkulacji powietrza i alergenów jest dla alergików najlepszym wyjściem.

SZYBKA, DOKŁADNA I WYGODNA PRACA

Kilkukrotnie większa wydajność i moc ssąca. Dzięki temu odkurzanie jest dokładniejsze i szybsze, co znacząco zmniejsza czas sprzątania. Ważna jest także wygoda. Nie trzeba dźwigać całego urządzenia. Wystarczy lekki wąż, który podłączamy do odpowiednio rozmieszczonych gniazd. Odkurzacz instalowany jest zazwyczaj w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki temu jest niezwykle cichy.

Jeżeli chcemy wygrać z powracającym i rozdmuchiwanym kurzem, rozprowadzanie instalacji centralnego odkurzania jest jedynym rozwiązaniem. Zdolność do odprowadzania zanieczyszczeń na zewnątrz jest bezkonkurencyjna.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.