Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa OCHOTA

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Chcesz zakupić efektywny, cichy i komfortowy w użytkowaniu odkurzacz? Sprawdź ofertę HomeSystems i wybierz jeden z odkurzaczy centralnych cenionego producenta.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA OCHOTA

Odkurzanie to jedna z podstawowych czynności wykonywanych w codziennym życiu. Niestety stosowane często odkurzacze bywają mało wydajne i niebezpieczne dla zdrowia. Świetną alternatywą dla klasycznych odkurzaczy jest odkurzacz centralny – dużo wygodniejszy, skuteczny i co najważniejsze – zdrowszy sprzęt domowy, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie życia.

IDEALNY ODKURZACZ DLA ALERGIKÓW

Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie dla alergików – w przeciwieństwie do klasycznych odkurzaczy nie wydmuchuje on zanieczyszczeń nie usuniętych przez filtr z powrotem do mieszkania, lecz trafiają one do jednostki centralnej odkurzacza, co zapewnia całkowite pozbycie się kurzu z twojego domu. Nawet najlepsze filtry do klasycznych odkurzaczy nie poradzą sobie z zanieczyszczeniami w sposób tak dokładny jak odkurzacz centralny. Sprzęt ten stanowi zatem niezbędny element wyposażenia mieszkania alergików.

DOKŁADNE, SZYBKIE I CICHE ODKURZANIE

Kolejną zaletą odkurzaczy centralnych jest niezwykła moc ssąca urządzenia, co zapewnia dużo szybsze i bardziej precyzyjne sprzątanie, a także ich wygoda. Dzięki lekkiemu wężowi, podłączonemu do gniazd w taki sposób, aby zapewnić jak największy komfort sprzątania w prosty sposób możemy odkurzyć nawet największe mieszkanie. Odkurzacz centralny to idealne urządzenie dla młodych matek, czy osób ceniących ciszę – w przeciwieństwie do wielu odkurzaczy jest on niemal bezszelestny, co czyni go idealnym urządzeniem dla każdego, ceniącego sobie prawdziwie zadbane i czyste wnętrze, bez względu na uporczywą alergię czy śpiącego malucha.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.