Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa PRAGA-PÓŁNOC

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Chcesz w swoim domu posiadać odkurzacz centralny najwyższej jakości? W ofercie HomeSystems znajdziesz urządzenia wiodących producentów o najlepszych parametrach technicznych.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC

Odkurzanie jest czynnością, którą jesteśmy zmuszeni wykonywać praktycznie codziennie. Mało kto jest fanem odkurzania, głównie ze względu na to, że jest czynność ta jest mało komfortowa, nieprzyjemna i w pewnym stopniu syzyfowa. Odkurzając, czujemy się mało wydajni. Następnego dnia będziemy musieli zrobić to ponownie.

Dla osób sfrustrowanych takim stanem rzeczy, idealnym rozwiązaniem będzie odkurzacz centralny. Pomoże nam on skutecznie wyeliminować kurz w pomieszczeniach, w których codziennie egzystujemy.

ODKURZACZ CENTRALNY – EFEKTYWNE I ZDROWE SPRZĄTANIE BEZ KURZU

Powodem tego jest fakt skutecznej eliminacji kurzu z pomieszczeń. Alergicy cierpią ze względu na roztocza. Tradycyjny odkurzacz te najdrobniejsze zanieczyszczenia wydmuchuje z powrotem do sprzątanych przez nas pomieszczeń.

Odkurzacz centralny daje nam przede wszystkim o wiele większą wydajność i efektywność sprzątania, ponieważ jego wydajność i moc ssąca jest znacznie większa niż w odkurzaczach tradycyjnych. Analogicznie, większa siła ssania to o wiele skuteczniejsze zbieranie kurzu. Dzięki temu odkurzanie trwa o wiele krócej i staje się mniej uciążliwe. Co najważniejsze, nie trzeba nosić całego urządzenia. Wystarczy posługiwać się tylko lekkim wężem, który należy podłączyć do odpowiednio rozmieszczonych w naszym domu lub mieszkaniu gniazd. Co ważne, odkurzacz centralny jest bardzo cichy.

CZY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZAKUP ODKURZACZA CENTRALNEGO?

Zasysany kurz po odbyciu przefiltrowania powietrza jest transportowany do odkurzacza i stamtąd nie ma już dla niego drogi powrotnej. To zbawienne rozwiązanie dla alergików.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.