Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa PRAGA-POŁUDNIE

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Zależy Ci na zakupie odkurzacza centralnego, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Wybierz odkurzacz od renomowanego producenta, który znajdziesz w ofercie HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA PRAGA-POŁUDNIE

Mało kto lubi sprzątać, a już tym bardziej odkurzać. Rozwiązaniem jest instalacja w domu odkurzacza centralnego, który zapewnia najwygodniejszy, najbardziej wydajny i do tego zdrowy sposób odkurzania, skutecznie eliminując kurz z pomieszczeń, w których codziennie przebywamy.

Efektywność sprzątania jest dużo większa w przypadku odkurzacza centralnego. Wydajność i moc ssąca jest kilkukrotnie większa niż w przypadku odkurzaczy tradycyjnych. Dzięki temu odkurzanie jest łatwiejsze, szybsze i dokładniejsze. Znacznie pomaga zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na relaks, a nie na sprzątanie.

ŁATWA OBSŁUGA I EFEKTYWNOŚĆ ODKURZACZA CENTRALNEGO 

Odkurzacze centralne są łatwe i wygodne w obsłudze. Dźwiganie ciężkich maszyn, na szczęście dla naszych pleców, należy już do przeszłości. Posługujemy się tylko lekkim wężem, który podłączamy do odpowiednio rozmieszczonych gniazd. Odkurzacz centralny instalowany jest zazwyczaj w garażu lub pomieszczeniach gospodarczych, dzięki czemu jest niezwykle cichy. Koniec z wydawaniem pieniędzy na worki do odkurzaczy!

CENTRALNY ODKURZACZ W TROSCE O ZDROWIE ALERGIKÓW

Odkurzacze centralne z pewnością doceniają alergicy. Tradycyjne odkurzacze, bez względu na rodzaj zastosowanego filtra, najdrobniejsze zanieczyszczenia wydmuchują z powrotem do sprzątanych pomieszczeń. Odkurzacz centralny nie ma tego problemu, gdyż wszystkie zanieczyszczenia są natychmiast odprowadzane na zewnątrz budynku.

Jeżeli chcemy wygrać z powracającym i rozdmuchiwanym po pomieszczeniu kurzem, a zarazem szybko i wygodnie posprzątać dom, odkurzacz centralny jest jedynym racjonalnym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.