Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa REMBERTÓW

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA REMBERTÓW

Odkurzanie jest codziennością w każdym domu. Bez tego trudno byłoby pozbyć się kurzu. Niestety, odkurzając tradycyjnymi metodami, wdmuchujemy najmniejsze drobiny z powrotem do pomieszczenia, w którym się znajdujemy. Jest to niezdrowe i niebezpieczne zwłaszcza dla osób, cierpiących na alergie. Kontakt z roztoczami, zawartymi w kurzu może nasilić objawy. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem będzie odkurzacz centralny. To najwygodniejszy i zdrowy sposób na pozbycie się wszystkich cząstek. Skutecznie eliminuje kurz, tworząc przyjemny i zdrowy mikroklimat.

SZYBKIE, DOKŁADNE I CICHE ODKURZANIE

Oferowany odkurzacz centralny Warszawa Rembertów to strzał w dziesiątkę. Zanim zainstalujesz go u siebie, dowiedz się, jak działa?

Efektywność sprzątania jest nieporównywalnie wyższa od zwykłego odkurzacza. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie trzeba ciągnąć za sobą urządzenia. Instalacja składa się z kanałów umieszczonych w ścianie. My trzymamy tylko lekki wąż, który należy umieścić w specjalnym gnieździe. Montując odkurzacz centralny Warszawa Rembertów, musimy zastanowić się, gdzie umieścić samo urządzenie? Najlepiej z dala od pomieszczeń mieszkalnych. Wtedy sprzątanie będzie bardzo ciche. Podczas używania odkurzacza można rozmawiać i wykonywać inne codzienne czynności.

Gniazda są rozmieszczone tak, by możliwe było odkurzenie każdego pomieszczenia. Po odfiltrowaniu powietrza, cały kurz i inne drobiny, transportowane są do urządzenia, które stoi w garażu, lub innym pomieszczeniu gospodarczym. Co ważne, nie wracają stamtąd z powrotem. Odkurzacz centralny jest więc rozwiązaniem idealnym dla alergików.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.