Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa ŚRÓDMIEŚCIE

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Odkurzanie to coś, co towarzyszy nam w czasie codziennych porządków. Jest to czynność męcząca, mało efektywna (kurz po chwili znowu osiada na powierzchniach) i niezdrowa. Jest jednak doskonałą alternatywą dla tradycyjnej metody sprzątania. To odkurzacz centralny. Rozwiązanie najwydajniejsze i bardzo skuteczne w definitywnym pozbywaniu się drobin kurzu z pomieszczeń. Należy pamiętać, że w przypadku zwykłego urządzenia, najmniejsze cząsteczki wydmuchiwane są na zewnątrz. Nie trzeba mówić, że może to nasilić objawy alergii lub w przypadku jej braku (po długotrwałej ekspozycji na roztocza) w ogóle ja wywołać.

ODKURZACZ CENTRALNY – NOWE OBLICZE SPRZĄTANIA 

Kupując odkurzacz centralny Warszawa Śródmieście, dajemy sobie narzędzie do pozbycia się roztoczy, bez szans na ich powrót do pomieszczeń. Jak to działa? Instalacja składa się z kanałów w ścianach, sprytne rozlokowanych specjalnych gniazdek, do których podłączamy jedynie lekki wąż oraz urządzenia. Należy pamiętać, że odkurzacz centralny powinien zostać umieszczony w miarę daleko od pomieszczeń mieszkalnych. Może to być garaż, pralnia lub inne pomieszczenie gospodarcze.

KLUCZOWE ZALETY ODKURZACZY CENTRALNYCH

Odkurzacz centralny Warszawa Śródmieście to szereg zalet. Największą w nich jest całkowite pozbycie się kurzu. Wszystkie drobiny, nawet najmniejsze zasysane są do urządzenia, znajdującego się w głębi budynku. Kolejny plus to bardzo cicha praca. W sprzątanym pomieszczeniu znajduje się tylko elastyczny wąż. Nic nie hałasuje, możliwe jest więc wykonywanie w tym samym pokoju codziennych czynności. Sprzątanie nie zaburza nikomu planu dnia.

Do tego odkurzacz centralny to najwydajniejsza metoda, biorąc pod uwagę nakład pracy (który jest znikomy).

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.