Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa TARGÓWEK

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA TARGÓWEK

Trudno wyobrazić sobie sprzątanie, bez okurzania. Niestety jest to czynność męcząca (bo kto lubi ciągnąć za sobą ciężkie urządzenie?) i niezdrowa. W przypadku tradycyjnych urządzeń najmniejsze drobiny kurzu wydmuchiwane z powrotem do pomieszczenia. Głównym składnikiem kurzu są roztocza, które powodują silne reakcje alergiczne. Rozwiązaniem tych problemów jest z pewnością odkurzacz centralny. System niezawodny i niezastąpiony. Działa skutecznie i zapobiega wracaniu cząstek kurzu do pomieszczeń.

ZAPOMNIJ O KURZU – EFEKTYWNE SPRZĄTANIE ODKURZACZEM CENTRALNYM

Warto przyjrzeć się temu, jak działa odkurzacz centralny? W sprzątanym pomieszczeniu znajduje się tylko lekki, elastyczny wąż, który należy podłączyć do specjalnego gniazdka, umieszczonego w ścianie. Gniazdka te są rozlokowane po całym domu tak, aby umożliwić sprzątnięcie wszystkich pomieszczeń. Instalacja odprowadza zasysany kurz do urządzenia. Powinno być ono umieszczone z dala od pomieszczeń mieszkalnych. Dobrym pomysłem wydaje się więc pralnia, garaż albo inne pomieszczenie gospodarcze.

Odkurzacze centralne Warszawa Targówek, są więc najskuteczniejszą metodą odkurzania. Żadne, nawet najmniejsze drobinki nie wracają. To też sposób niezwykle komfortowy. Podczas odkurzania, w pomieszczeniu nic nie hałasuje, możliwe jest więc normalne wykonywanie wszystkich czynności. Sprzątanie nie zaburza planu dnia żadnego z domowników.

Co zrozumiałe odchodzi też kwestia dźwigania ciężkiego i bardzo często, nieporęcznego urządzenia. Największa i niepodważalna zaleta odkurzaczy centralnych to ich skuteczność. Odprowadzają całość kurzu bezpowrotnie do urządzenia.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.