Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa URSUS

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA URSUS

Sprzątanie bez odkurzania? Ciężko to sobie wyobrazić. Nie trzeba jednak dźwigać nieporęcznego i ciężkiego urządzenia ani ciągnąć go za sobą. Są prostsze i dużo bardziej efektywne rozwiązania. Należy do nich odkurzacz centralny. System zapewnia bezpowrotne odprowadzanie kurzu z pomieszczenia. Jest on szczególnie przyjazny alergikom, W przypadku tradycyjnych odkurzaczy, zatrzymywane są tylko większe drobiny. Mniejsze cząstki przechodzą przez filtr i wdmuchiwane są z powrotem do pomieszczenia. Po chwili znów osiadają na wszystkich powierzchniach. Kurz zawiera roztocza, a one wywołują alergię.

ODKURZACZ CENTRALNY – ŁATWE, DOKŁADNE I WYGODNE SPRZĄTANIE

Zasada działania jest bardzo prosta. Odkurzacz centralny Warszawa Ursus to system, składający się z trzech głównych elementów.

Pierwszy z nich to urządzenie, które nie powinno być umieszczone w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczeń mieszkalnych. Może to być piwnica, garaż, pralnia lub dowolne pomieszczenie gospodarcze. Kolejny element to kanały w ścianach. To tymi kanałami drobiny kurzu będą przemieszczały się ze sprzątanego pomieszczenia, do samego odkurzacza. Ostatni i jedyny widoczny element instalacji, to specjalne gniazda, rozlokowane w domu w taki sposób, by (biorąc pod uwagę długość rury) dać możliwość odkurzenia wszystkich pomieszczeń. W sprzątanym pomieszczeniu mamy ze sobą tylko lekką rurę, którą podłączamy do gniazdka w ścianie.

Odkurzacz centralny Warszawa Ursus to sprzątanie ciche (w sprzątanym pomieszczeniu nie słychać żadnych hałasów) i bez porównania skuteczniejsze. Definitywnie wysysa cały kurz i zapobiega przedostawaniu się go z powrotem.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.