Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa URSYNÓW

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA URSYNÓW

Sprzątanie może być przyjemne, gdy tylko ma się pod ręką odpowiedni sprzęt. Często można trafić na mało wydajne odkurzacze, które w użyciu są dosyć niewygodne. I tutaj pojawia się odkurzacz centralny, Wygodny, wydajny, a do tego zdrowy i łatwy w korzystaniu.

ODKURZACZ CENTRALNY IDEALNY DLA ALERGIKÓW

Najważniejszą jego zaletą jest to, że nadaje się dla alergików. Gdy zwykły odkurzacz sprawia, że najdrobniejsze zanieczyszczenia wracają do wysprzątanego pokoju, odkurzacz centralny pozbywa się całkowicie całego kurzu i roztoczy.

WYGODA, DOKŁADNOŚĆ I SZYBKOŚĆ SPRZĄTANIA

Przede wszystkim odkurzacz centralny ma znacznie większą siłą ssącą w porównaniu ze zwykłym odkurzaczem. To sprawia, że w pracy staje się wydajniejszy i szybszy, skuteczniej zbiera kurz i skraca czas sprzątania. Ponadto nie trzeba przenosić całego ciężaru urządzenia. Wystarczy posługiwać się lekkim wężem, dzięki któremu pozbędziemy się kurzu z każdego zakamarka domu. Działa całkiem cicho, więc podczas odkurzania można prowadzić rozmowę, słuchać muzyki i nie przeszkadzać innym domownikom. Przeważnie jest wykorzystywany do sprzątania mieszkania, ale przyda się także w garażu czy w pomieszczeniach gospodarczych.

CZY KORZYSTANIE Z ODKURZACZA CENTRALNEGO SIĘ OPŁACA?

Jak zostało wcześniej wspomniane, odkurzacz centralny ma wiele zalet. Dzięki niemu można pozbyć się problemu powracającego i rozdmuchiwanego w całym pokoju kurzu, a także doprowadzić do odprowadzenia zanieczyszczeń na zewnątrz. Gdy kurz zostanie doprowadzony do odkurzacza, to już stamtąd się nie wydostanie. Dzięki temu staje się idealnym narzędziem do sprzątania dla alergików.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.