Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa WAWER

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA WAWER

Codzienne sprzątanie to dla większości osób bardziej przykra konieczność niż przyjemność. Odkurzanie zaś jest nieodłącznym elementem porządków. Bez niego nie byłoby możliwe pozbycie się mniejszych resztek, drobin oraz kurzu. Problem w tym, że tradycyjne odkurzacze zatrzymują tylko większe zanieczyszczenia. Najmniejsze cząstki, po przefiltrowaniu wdmuchiwane są z powrotem do sprzątanego pomieszczenia. Kurz po chwili znów osiada na powierzchniach. Widać więc, że jest to mało wydajne i niezdrowe. Zwłaszcza dla osób cierpiących na alergie. Roztocza zawarte w kurzu, są silnym i najpowszechniej występującym alergenem. By poradzić sobie z tym problemem, warto zainstalować w domu odkurzacz centralny.

ODKURZACZ CENTRALNY – SKUTECZNA, WYGODNA I ZDROWA WALKA Z KURZEM

Ten sprytny system — odkurzacz centralny Warszawa Wawer, składa się z kilku elementów. Sercem instalacji jest urządzenie, które powinno znajdować się w oddaleniu od pomieszczeń mieszkalnych. Może to być garaż lub piwnica. Może to też być dowolne pomieszczenie gospodarcze.

W całym domu, w bardzo przemyślany sposób rozlokowane są specjalne gniazda umieszczone w ścianie. Do tego gniazda należy podpiąć lekką i elastyczną rurę.

To wymaga znacznie mniejszego wysiłku niż użycie tradycyjnego odkurzacza. Sprzątanie jest bardzo ciche, nie zaburza nikomu planu dnia. Gdy jedna osoba odkurza, inna może w ogóle tego nie zauważyć. Co najważniejsze jednak bardzo wysoka siła ssąca usuwa cały kurz bezpowrotnie z pomieszczenia. Dzięki temu jest znacznie lepsze rozwiązanie dla każdego, komu nieobojętne są sprawy związane ze zdrowiem. Nie tylko dla alergików.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.