Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa WESOŁA

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA WESOŁA

Mimo że odkurzanie jest jedną z bardzo ważnych czynności w życiu, to używane odkurzacze są zazwyczaj mało wygodne i niezbyt wydajne. Dlaczego by tego nie zmienić? Świetnym rozwiązaniem jest odkurzacz centralny, to wygodna, zdrowa i najbardziej wydajna metoda odkurzania.

Odkurzacz centralny jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki niemu można skutecznie pozbyć się kurzu oraz tak groźnych dla alergików roztoczy, które mogą powodować nasilenie choroby. W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy zbiera on nawet najmniejsze drobinki, niewidoczne gołym okiem i transportuje je na zewnątrz. Zainstaluj odkurzacz centralny i ciesz się zdrowym  powietrzem bez kurzu!

SZYBKIE, DOKŁADNE I ZDROWE SPRZĄTANIE Z ODKURZACZEM CENTRALNYM

Niewątpliwą przewagą odkurzacza centralnego jest to, że nie trzeba przenosić go między piętrami i różnymi pomieszczeniami. Odkurzacz lokuje się, tak aby był daleko od pomieszczeń mieszkalnych, na przykład w garażu lub pomieszczeniach gospodarczych. W pokojach umieszcza się jedynie wąż z końcówką ssącą. W efekcie odkurzacz jest cichy i bez problemu można rozmawiać lub słuchać muzyki podczas jego działania. Moc ssąca jest nawet kilka razy większa niż w zwykłym odkurzaczu. W związku z tym wzrasta również Efektywność, dokładność oraz szybkość sprzątania.

Czy odkurzacz centralny się opłaca? Jest wygodny i dokładny, dzięki większej sile ssącej, a także oszczędza czas przeznaczony na porządki. Do tego powoduje, że powietrze w mieszkaniu jest o wiele bardziej czyste i zdrowe.

Odkurzacze centralne Warszawa, sprawdź ofertę w swojej okolicy!

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.