Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa Wilanów

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Komfort, cisza i nieograniczona moc to kluczowe atuty odkurzaczy od HomeSystem. Nie zwlekaj i wybierz odkurzacz dopasowany w pełni do Twoich potrzeb.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA WILANÓW

Odkurzanie to czynność, którą wykonujemy niemal codziennie, dlatego ważny jest dobór odpowiedniego urządzenia. Odkurzacz centralny Wilanów to wygodny i jednocześnie zdrowy sposób odkurzania, który szybko wyeliminuje kurz z pomieszczeń, które zamieszkujemy.

ODKURZACZ CENTRALNY IDEALNY DLA ALERGIKÓW

W kurzu znajduje się wiele alergenów, w tym niebezpieczne roztocza. Kontakt z nimi może uczulić lub nasilić objawy istniejącej alergii. Odkurzacz centralny jest idealnym rozwiązaniem na ten problem – powietrze wraz z kurzem, zasysane do takiego odkurzacza, odpowiednio przefiltrowane trafia na zewnątrz budynku. W odróżnieniu od tego, zwykłe odkurzacze wydmuchują powietrze z powrotem do pomieszczenia. Niezależnie od zastosowanego filtra, może wciąż znajdować się w nim wiele niebezpiecznych alergenów.

SZYBKOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ I WYGODA ODKURZACZY CENTRALNYCH

Wydajność i moc ssąca odkurzacza centralnego przewyższa większość odkurzaczy tradycyjnych. Pomaga to zaoszczędzić czas, potrzebny na sprzątanie. Nie musimy również dźwigać ciężkiego sprzętu – posługujemy się jedynie lekkim, podłączanym do specjalnych gniazd wężem. Sam odkurzacz zamontowany jest zwykle w pomieszczeniu gospodarczym, dlatego nie zwiększa poziomu hałasu w naszym domu. 

CZY ODKURZACZ CENTRALNY SIĘ OPŁACA?

Korzyści związane z posiadaniem takiego odkurzacza to przede wszystkim szybkie i skuteczne pozbycie się kurzu z pomieszczeń. Alergicy już nie będą musieli przejmować się alergenami, które zostaną zassane i wraz z powietrzem wydostaną się z budynku. Odkurzacze centralne Wilanów to wybór, który zmieni podejście do sprzątania.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.