Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa WŁOCHY

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA WŁOCHY

Odkurzacze to podstawowe wyposażenie sprzątające w każdym domu. Szeroki wachlarz ofert dostępnych ma rynku, charakteryzuje się powtarzalnością mechanizmu działania. By zmienić swój sposób na dbanie o czystość w domu, warto zdecydować się na odkurzacz centralny. 

HIGIENICZNE I WYGODNE SPRZĄTANIE PRZY UŻYCIU ODKURZACZA CENTRALNEGO 

Zasada działania odkurzacza centralnego to przede wszystkim, wygodny system. Duży wydajny silnik odkurzacza montujemy, na przykład w garażu, a do sprzątania używamy wyłącznie rury z ssawką, podpinają do zamontowanych w każdym pomieszczeniu gniazd. Nie musimy już nosić ciężkiego sprzętu po całym domu. Zwykle odkurzacze wyposażone są w filtr, który niestety nie zatrzymuje wszystkich zanieczyszczeń. Drobne cząstki jak toksyny, roztocza i alergeny, są z powrotem wdmuchiwane do pomieszczeń. Odkurzacz centralny, charakteryzuje się skutecznym wyłapywaniem wszelkich zanieczyszczeń. Są one odprowadzane do głównego zbiornika i neutralizowane. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików oraz rodzin z dziećmi.

WYSOKA MOC I ESTETYKA

Jego budowa daje większe możliwości. Większy silnik, zapewnia dużo większa moc ssąca, niż w tradycyjnych odkurzaczach, przez to czas odkurzania jest dużo krótszy, a efektywność sprzątania większą. To przekłada się z kolei na ekonomię użytkowania oraz dłuższy okres eksploatacji. Dzięki możliwości zamontowania silnika z dala od głównych pomieszczeń, jego praca jest na tyle cicha, że nie zakłóca spokoju reszty domowników.  

Odkurzacze centralne Włochy, to gwarancja bezpiecznego i efektywnego sprzątania. 

Decydując się na odkurzacz centralny, zaoszczędzisz czas, zadbasz o zdrowie, a sprzątanie stanie się przyjemniejsze.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.