Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa Wola

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Zależy Ci na zakupie odkurzacza, który spełni Twoje wymagania w zakresie mocy, cichej pracy oraz efektywności? Już teraz wybierz jeden z modeli HomeSystems!

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA WOLA

Wiele osób jest zniechęconych do odkurzania ponieważ korzystają z niewygodnych i mało wydajnych odkurzaczy. Odkurzacz centralny pozwala na utrzymanie porządku zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach. Jest to najlepsze rozwiązanie dla miłośników wygody i wydajności, które pozwoli na skuteczne porządki w zdrowy sposób.

ODKURZACZ CENTRALNY DLA ALERGIKÓW

Odkurzacz centralny jest szczególnie dedykowany alergikom gdyż pomaga skutecznie pozbyć się roztoczy. Większość odkurzaczy zasysa powietrze, oczyszcza je za pomocą filtra, a na koniec wydmuchuje z powrotem do pomieszczenia. Dlatego kurz którego nie wyłapie filtr pozostaje w mieszkaniu. Odkurzacz centralny kieruje powietrze do jednostki centralnej, a najmniejsze zanieczyszczenia są wydmuchiwane na zewnątrz budynku.

SZYBKA I DOKŁADNA EKSPLOATACJA ODKURZACZA CENTRALNEGO

Porządki przy wykorzystaniu odkurzacza centralnego są efektywniejsze ze względu na kilkukrotnie większą moc ssącą niż w przypadku zwykłych odkurzaczy. Pozwala to na skrócenie czasu sprzątania nawet o połowę. Odkurzacz centralny jest wygodny gdyż nie wymaga dźwigania całego urządzenia. Lekki wąż podłączany jest do gniazd rozmieszczonych w całym mieszkaniu. Odkurzacz instaluje się z dala od pomieszczeń mieszkalnych co gwarantuje ciche funkcjonowanie.

CZY INWESTYCJA W ODKURZACZ CENTRALNY SIĘ OPŁACA?

Odkurzacz centralny jest jedynym rozwiązaniem na cyrkulujący w powietrzu kurz, dlatego jego instalacja zdecydowanie się opłaca. Większa siła ssąca to skuteczniejsze zbieranie zanieczyszczeń, a odprowadzanie kurzu na zewnątrz pomaga w walce z alergią.

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.