Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny Warszawa ŻOLIBORZ

Postaw na efektywność i komfort użytkowania. Wybierz odkurzacze centralne idealne dla alergików renomowanych marek Vacuflo, Beam oraz Drainvac.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Szukasz odkurzacza, który spełni Twoje wymagania pod kątem komfortu i efektywności? Koniecznie sprawdź ofertę odkurzaczy centralnych przygotowaną przez HomeSystems.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez konieczności noszenia ciężkiego urządzenia. Wystarczy podpiąć wąż do gniazda i rozpocząć odkurzanie.

Moc bez ograniczeń

Dzięki temu, że przepisy UE dotyczące ograniczeń mocy nie obejmują odkurzaczy centralnych, ich moc jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych sprzętów tego typu.

Cicho w domu

Jednostka centralnego odkurzacza zainstalowana jest w odseparowanych pomieszczeniach, dlatego urządzenie podczas pracy jest niezwykle ciche.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WARSZAWA ŻOLIBORZ

Odkurzanie, to czynność, którą wykonuje wykonuje się często, aby utrzymać czystość w mieszkaniu. Co jednak zrobić gdy jesteśmy alergikami i nasz organizm źle reaguje na kurz? Doskonałym rozwiązaniem jest odkurzacz centralny, który jest wygodny, wydajny, a zwłaszcza dobry dla naszego zdrowia.

Odkurzacz centralny jest idealny dla alergików, gdyż w skuteczny sposób usuwa kurz z pomieszczeń. Kontakt z roztoczem jest niebezpieczny dla alergików, bo może wywołać reakcję alergiczną, oraz nasilenie objawów alergii. Centralny odkurzacz nie wydmuchuje po sprzątanych pomieszczeniach kurzu, tak jak to robią zwykłe odkurzacze.

DOKŁADNE I SPRAWNE SPRZĄTANIE PRZY UŻYCIU ODKURZACZA CENTRALNEGO 

Efekty sprzątania odkurzaczem centralnym, są oszałamiające, ze względu na dużą moc ssącą. Dzięki temu odkurzanie jest szybsze i dokładniejsze. Kolejna zaletą, jest to, że nie ma potrzeby noszenia, i ciągłego wyciągania urządzenia z zakamarków domu. Używa się tylko lekkiego węża, który następnie jest podłączany do gniazd, rozmieszczonych w odpowiednich miejscach. Odkurzacz instalowany jest na ogół w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym, przez co jego praca nie zakłóca ciszy mieszkańcom.

OPŁACALNOŚĆ INWESTYCJI W ODKURZACZ CENTRALNY

Oczywiście, że tak, jeśli zależy nam aby skutecznie wygrać z pojawiającym i rozdmuchiwanym po pomieszczeniach kurzem. Odkurzacze centralne, to bardzo silne i wydajne urządzenia. To, co jednak jest najważniejsze, to zdolność tego rodzaju urządzeń do odprowadzania zanieczyszczeń na zewnątrz. To idealne rozwiązanie dla alergików i dla osób ceniących swoje zdrowie. 

Skontaktuj się z nami

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu wysłania do nas szczegółów zapytania
oraz podać numer telefonu i adres e-mail.