Dobieramy technologie do Twoich potrzeb

Odkurzacz centralny WOŁOMIN

Postaw na wyjątkową jakość sprawdzonych odkurzaczy uznanych marek: Vacuflo, Beam, Drainvac. Inwestycja na długie lata.

Odkurzacz centralny
szerokie spektrum możliwości

Wysoka wydajność połączona z wyjątkową ciszą – takie są odkurzacze od HomeSystems. Zapytaj nasz dział wsparcia który odkurzacz będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Wygoda i komfort odkurzania

Odkurzacz centralny jest wszędzie tam gdzie go potrzebujesz – w salonie, łazience a nawet kuchni – inteligentnie schowany w szafce. Z naszym systemem chowania w ścianie nie musisz męczyć się z przewodami – wszystko zawsze masz pod ręką.

Moc bez ograniczeń

Odkurzacze centralne posiadają znacznie wyższą moc niż standardowe, przenośne. Wynika to z tego, że przepisy UE dot. ograniczenia mocy nie dotyczą odkurzaczy centralnych. Z tego powodu odkurzacz centralny posiada 'nieograniczoną moc’.

Cicho w domu

Praktycznie bezgłośna praca – umieszczenie odkurzacza z dala od pomieszczeń użytkowych nie zmniejsza jego mocy a pozwala na cichą i wydajną pracę. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi a także dla właścicieli zwierząt

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Odkurzacze centralne nie mają dla nas żadnych tajemnic.

ODKURZACZ CENTRALNY WOŁOMIN

Sprzątanie to domena nie tylko pani, ale też pana domu. Nikt jednak nie lubi męczyć się bardziej niż to konieczne. Odkurzanie jednak bywa męczące. Trzeba ciągnąć za sobą nieporęczne urządzenie. Czasem również je przenosić. By dotrzeć wszędzie, konieczne jest przełączanie wtyczki do kolejnych gniazd elektrycznych. Do tego powstaje bardzo dużo hałasu. Najważniejszą rzeczą jest jednak to, że i tak najmniejsze cząstki wdmuchiwane są z powrotem do pomieszczenia, które sprzątamy. Nie jest to więc ani skuteczne, ani zdrowe. Warto zastanowić się więc nad korzyściami, jakie niesie ze sobą odkurzacz centralny. Być może jest to rozwiązanie stworzone właśnie dla nas.

ODKURZACZ CENTRALNY – ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY ALERGIKÓW

Decydując się na odkurzacz centralny Wołomin, dajemy sobie szansę na to, aby sprzątanie stało się przyjemnością. Z czego składa się cały system? Instalacja nie jest wcale skomplikowana. Jej centralnym punktem jest odkurzacz. Urządzenie należy umiejscowić z dala od pomieszczeń mieszkalnych, np. w garażu, piwnicy, pralni, lub każdym innym, znajdującym się wewnątrz obrysu budynku, pomieszczeniu gospodarczym.

Do odkurzacza biegną kanały, którymi kurz będzie zasysany do urządzenia. W pomieszczeniach widoczne są tylko estetyczne, niewielkie gniazda, do których należy wpiąć lekką rurkę z końcówką.

To sprawia, że sprzątanie jest bardzo ciche (w końcu urządzenie pracuje w pomieszczeniu gospodarczym, gdzieś w głębi domu).

Największą zaletą odkurzaczy centralnych jest ogromna siła ssąca oraz to, że za ich pomocą pozbywamy się całego kurzu z pomieszczenia, jednocześnie uniemożliwiając mu powrót.

Skontaktuj się z nami

Dział obsługi klienta czeka na Państwa zapytanie. Wycena i doradztwo jest bezpłatne. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiadamy na pytania.