Odkurzacze centralne Vacuflo

Odkurzacze Vacuflo od ponad 60 lat ułatwiają sprzątanie w domach na całym świecie i z każdym miesiącem są coraz bardziej popularne w Polsce. Vacuflo to odkurzacz wysokiej jakości, bezobsługowy i na wiele lat. W jednostkach standardem jest 10-letnia gwarancja na wszystkie elementy jednostki centralnej. Jak każdy odkurzacz centralny z naszej oferty, również jednostki Vacuflo są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Z uwagi na dużą moc ssącą, większość z nich stanowi idealne rozwiązanie zarówno w instalacjach tradycyjnych jak i w instalacjach z systemem węża chowanego (Chameleon).

Vroom

Autorska konstrukcja urządzenia Vroom pozwoliła na połączenie mocy technologii CFT™ oraz samoczyszczącego się worka odwróconego (teflonowego) Clean Shield™, dzięki czemu uzyskaliśmy maksymalny poziom filtracji. Obsługa odkurzacza ogranicza się do niezbędnego minimum.

True Cyclonic

W True Cyclonic wykorzystaliśmy metodę pełnej, cyklonicznej filtracji powietrza, dzięki czemu obsługa ogranicza się do opróżnienia zbiornika. Zapomnij o workach czy dodatkowych filtrach. Moc silnika po kilku latach użytkowania pozostaje tak samo silna, jak w dniu instalacji.

Filtered Cyclonic

Filtered Cyclonic został wyposażony w 2 stopnie filtracji: cykloniczną (CFT), która wyłapuje aż 98% zanieczyszczeń oraz dodatkowy filtr usuwający pozostałe 2%. W efekcie uzyskaliśmy 100% skuteczność czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej mocy ssącej.