Odkurzacze centralne VACUFLO® i VROOM™ to połączenie najnowszych rozwiązań technologicznych jeśli chodzi o serce każdego odkurzacza, czyli jego silnik i filtrację z wysoką jakością i trwałością opartą na wieloletnim doświadczeniu ich producenta - amerykańskiej firmy H-P Products, mającą swoją siedzibę w Louisville w stanie Ohio w USA. 

Odkurzacze Vacuflo od ponad 60 lat ułatwiają sprzątanie w domach na całym świecie i z każdym miesiącem są coraz bardziej popularne w Polsce. Vacuflo to odkurzacz wysokiej jakości, bezobsługowy i na wiele lat. W jednostkach True Cyclonic oraz Vroom standardem jest 10-letnia gwarancja na wszystkie elementy jednostki centralnej. Jak każdy odkurzacz centralny z naszej oferty, również jednostki Vacuflo są idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Z uwagi na dużą moc ssącą o wartości 36 kPa lub wyższą generowaną przez odkurzacze Vacuflo, większość z nich stanowi idealne rozwiązanie zarówno w instalacjach tradycyjnych (wąż podpinany do gniazda) jak i w instalacjach z systemem węża chowanego (Hide a Hose, Chameleon, RetraFlex).

Vacuflo TC 588 - jednostka centralna Vacuflo TC 588 - jednostka centralna
Producent: Vacuflo
Cena: 4 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
Vacuflo TC 780 - jednostka centralna Vacuflo TC 780 - jednostka centralna
Producent: Vacuflo
Cena: 5 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl