Zestawy do szybkiego sprzątania, czyli węże zwijane w kasecie Vroom 5.5, Vroom 7.3 oraz  nowość na polskim rynku czyli innowacyjny wąż w tubie Vroom RV to idealne rozwiązanie do sprzątania pomieszczeń, które często sprzątamy takich jak kuchnia, przedpokój, garderoba, czy łazienka. Urządzenia te są podłączone i zasilane przez odkurzacz centralny.

Zamiast marnować czas na podpinanie głównego węża do gniazda możemy bez trudu posprzątać kuchnie po przygotowaniu posiłku czy przedpokój po powrocie do domu wykorzystując moc ssącą odkurzacza centralnego. Węże zwijane Vroom to idealna alternatywa dla szufelki automatycznej czy innych urządzeń o ograniczonym zakresie działania. Schowane w szafce nie psują estetyki pomieszczenia, które obsługują, a jednocześnie są zawsze pod ręką. Wysoką jakość gwarantuje ich producent, czyli amerykańska firma H-P Products - producent odkurzaczy Vacuflo.

Przy zakupie odkurzacza centralnego w Home Systems oferujemy atrakcyjne rabaty w wysokości do 35% na zakup węży zwijanych Vroom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl