Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Montaż

Montaż z Home Systems - profesjonalizm i wygoda

W ramach usługi montażu ekipy Home Systems instalują zarówno całe instalacje centralnego odkurzania jak i same odkurzacze w domach, w których instalacja jest już rozprowadzona. Montaże przeprowadzane są przez doświadczone ekipy montażowe zarówno w domach i mieszkaniach w stanie surowym jak i w już zamieszkałych. Jako firma specjalizująca się w odkurzaczach dbamy o czystość domów i mieszkań naszych klientów, dlatego montaż przeprowadzany jest w taki sposób aby nie był odczuwalny dla domowników. Warto pamiętać, że niewłaściwie wykonana instalacja może znacznie obniżyć parametry odkurzacza zarówno jeśli chodzi o jego wydajność jak i siłę ssącą. Dlatego warto zaufać doświadczeniu naszych ekip wykonujących do kilku instalacji centralnego odkurzania w każdym tygodniu.

 

Wakacyjna promocja montażu instalacji centralnego odkurzacza - 100 zł za punkt z materiałami instalacyjnymi !!!

W ramach wakacyjnej promocji montażu instalacji centralnego odkurzania oferujemy montaż instalacji w cenie 100 zł od punktu. Cena obejmuje już koszt materiałów instalacyjnych firmy Vaculine.

Pierwszy punkt to punkt początkowy, kolejne to każe gniazdo, czy punkty podejściowe do szufelki, Vrooma czy WallyFlexa. Promocja obowiązuje w przypadku zakupu odkurzacza w Home Systems. Przy czym nie jest niezbędne dokonanie zakupu już na etapie montażu instalacji. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów i umówienia daty montażu. Nie pozostawiaj montażu instalacji osobom na codzień zajmującym się innymi instalacjami. Nasze ekipy wykonują kilka instalacji tygodniowo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane prawidłowo, a odkurzacz w przyszłości będzie miał zachowane swoje parametry.

W celu montażu całej instalacji centralnego odkurzacza prosimy o kontakt w celu umówienia dnia montażu instalacji centralnego odkurzacza (tel. 534-000-203). Jeśli życzą sobie Państwo wcześniejszy projekt instalacji prosimy o przesłanie na adres biuro@homesystems.com.pl szkicu rozmieszczenia pomieszczeń. W ciągu jednego dnia sporządzimy i wyślemy bezpłatny kosztorys z propozycją optymalnych odkurzaczy dla Państwa domu lub mieszkania.

Jeśli woleliby Państwo samodzielnie rozprowadzić instalację centralnego odkurzacza, chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek i przekażemy instrukcję montażu oraz zaproponujemy rabat na zakup odkurzacza w przyszłości.

Filmik ilustrujący montaż instalacji centralnego odkurzania wraz z jednostką:

 

 

 

Bezpłatny montaż odkurzacza centralnego, gniazd i szufelek.

Kupując odkurzacz w Home Systems znacznie zmniejszysz koszty jego montażu. Dla klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego podłączenie odkurzacza, gniazd i szufelek zakupionego w naszym sklepie jest bezpłatne. Składając zamówienie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu umówienia daty montażu odkurzacza.

Filmik ilustrujący podłączenie odkurzacza centralnego do instalacji:

 

 

Cennik usług montażu

nazwa usługi cena standardowa cena przy zakupie odkurzacza w Home Systems

montaż punktu instalacji centralnego odkurzacza wraz z materiałami instalacyjnymi

 

     200 zł      100 zł

podłączenie odkurzacza do instalacji centralnego odkurzania wraz z materiałami instalacyjnymi

 

     250 zł      bezpłatne

podłączenie gniazda lub szufelki automatycznej do instalacji centralnego odkurzania bez materiałów instalacyjnych

 

     30 zł      bezpłatne

podłączenie Vrooma lub Wally Flexa do instalacji centralnego odkurzania bez materiałów instalacyjnych

 

    60 zł      bezpłatne

sprawdzenie szczelności instalacji centralnego odkurzania - specjalny przyjazd przed wylewką posadzki

 

     300 zł      100 zł (koszty dojazdu)

wykonanie wylotu na zewnątrz wraz z montażem gniazda wylotowego

 

     150 zł      bezpłatne

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl