System Hide a Hose

System węża chowanego Hide a Hose to przede wszystkim wygoda w codziennym sprzątaniu. Polega on na schowaniu w ścianie 9, 12, a nawet do 15 metrów węża, który jest dostępny w każdej chwili do sprzątania naszego domu. Po zakończonym sprzątaniu wąż sam chowa się do instalacji dzięki sile ssącej wytwarzanej przez odkurzacze centralne Vacuflo z filtracją cykloniczną.

Home Systems oferuje najnowszą drugą generację węża chowanego w ścianie Hide a Hose 2 z istotnymi ulepszeniami, które poprawiły wygląd i użytkowanie systemu. Hide a Hose to system wymyślony i produkowany w USA. 

 

Zalety systemu Hide a Hose

  • Nawet do 15 metrów węża ssącego chowanego w ścianie, co pozwala na posprzątanie co najmniej 200m² powierzchni z jednego gniazda.
  • Stosując Hide-A-Hose unika się przenoszenia i przechowywania niewygodnego zwoju z wężem ssącym
  • Łatwy i szybki dostęp w każdym momencie do węża ssącego, przy czym z gniazda można wysunąć tyle węża ile potrzebujemy w danej chwili do posprzątania zabrudzeń.
  • Po zakończonym sprzątaniu wąż ssący zostaje zassany do instalacji, przy wykorzystaniu siły ssącej odkurzaczy centralnych.
  • Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji pozwala utrzymać w czystości pokrowiec węża.
  • Możliwość montażu w większości nowobudowanych i już istniejących domów i apartamentów.
  • Dłuższy wąż ssący to mniej gniazd ssących w budynku, co przekłada się na oszczędność czasu i nakładu pracy w trakcie instalacji.
  • Idealne rozwiązanie dla osób lubiących dbać o swój dom.

 

 

 

Specjalnie wykonana instalacja

Decyzję o zainstalowaniu systemu węża chowanego Hide a Hose trzeba podjąć na etapie rozprowadzenia instalacji centralnego odkurzania. W celu zapewnienia sprawnego chowania się węża w ścianie instalacja musi być wykonana z wykorzystaniem specjalnych elementów instalacyjnych. Wszystkie materiały niezbędne do montażu systemu Hide a Hose dostępne są w naszym sklepie. Ponadto, nasze ekipy montażowe wykonują instalacje dedykowane do systemu węża chowanego.

 

Odpowiednio mocna jednostka centralna z filtracją cykloniczną

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie systemu Hide a Hose, a w szczególności sprawne chowanie się węża w ścianie konieczne jest dobranie odpowiednio mocnego odkurzacza centralnego. Home Systems rekomenduje jednostki centralne Vacuflo z filtracją cykloniczną. Do rozbudowanych instalacji powyżej trzech punktów z wężem chowanym w ścianie najlepszym rozwiązaniem będzie najmocniejsza jednostka z rodziny odkurzaczy Vacuflo true Cyclonic, czyli Vacuflo MaxAir, który wytwarza podciśnienie powyżej 52 kPa. Mniejsze instalacje będą sprawnie obsłużone przez odkurzacz True Cyclonic 588 lub Filtered Cyclonic 670

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl