Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zalety naszych odkurzaczy

Odkurzacz centralny - czyste powietrze w Twoim domu

 

Chociaż odkurzanie stanowi jedną z kluczowych czynności w codziennym życiu to stosowane odkurzacze są na ogół niewygodne, mało wydajne i niezdrowe. Rozwiązaniem jest odkurzacz centralny, który zapewnia najwygodniejszy, najbardziej wydajny i do tego zdrowy sposób odkurzania, skutecznie eliminując kurz z pomieszczeń, w których codziennie przebywamy. Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie dla każdego domu, zarówno mniejszego jak i większego. Osoby, które raz spróbowały tego rozwiązania, traktują je jak oczywiste, standardowe wyposażenie każdego domu.

 

Idealny dla zdrowia

Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie dla alergików.   W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, w których zassane wraz z kurzem powietrze, po podgrzaniu przez silnik, jest ponownie wydmuchiwane do sprzątanego pomieszczenia w systemach centralnego odkurzania powietrze to trafia do jednostki centralnej odkurzacza a następnie jest wydmuchiwane na zewnątrz budynku. Bez względu na rodzaj stosowanego filtra, zwykły odkurzacz nie zapewnia 100% pewności, że sprzątane pomieszczenia wolne są od kurzu i żyjących w nich roztoczy. Rozwiązanie to jest idealne dla osób wrażliwych na kurz, w szczególności osób z alergią na roztocza.

 

Wygoda odkurzania

Odkurzacz centralny to przede wszystkim wygoda. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy nie trzeba dźwigać całego urządzenia. Posługujemy się tylko lekkim wężem, który podłączamy do gniazd rozmieszczonych w taki sposób, aby można było odkurzyć wszystkie pomieszczenia. Odkurzacz instalowany jest z dala od pomieszczeń mieszkalnych, na ogół w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki temu, w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, jest cichy i umożliwia swobodną rozmowę i wykonywanie innych czynności w trakcie odkurzania przez pozostałych domowników.

 

Szybsze i dokładniejsze sprzątanie

Również sama efektywność sprzątania jest dużo większa w przypadku odkurzacza centralnego. Wydajność i moc ssąca jest kilkukrotnie większa niż w przypadku odkurzaczy tradycyjnych. Dzięki temu odkurzanie jest szybsze i dokładniejsze.

 

Koszty eksploatacji

Warto również podkreślić, że proponowane przez nas odkurzacze i montowane instalacje są trwałe i przy prawidłowej eksploatacji będą służyć przez wiele lat, co oznacza brak konieczności wymiany odkurzacza, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Odkurzacze centralne w naszej ofercie są trwałe i pewne, wykonane z najlepszych materiałów z bardzo wydajnymi silnikami, posiadają gwarancję producenta nawet do 15 lat. Zdecydowana większość naszych modeli jest w pełni samoobsługowa co oznacza brak konieczności czyszczenia i wymiany filtrów jak ma to miejsce w przypadku innych odkurzaczy.

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli planują Państwo montażu systemu centralnego odkurzacza w swoim domu lub mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy zapoznania się z naszą ofertą oraz do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy wybór najlepszego systemu dla Państwa domu

Odkurzacze oraz odkurzacze z zestawami do sprzątania można kupić w naszym sklepie w Warszawie lub zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Koszt wysyłki jest bezpłatny. Oferujemy również usługę montażu całego systemu centralnego odkurzania jak i samych odkurzaczy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl