wybierz język

Beam SC 385 LCD Serenity z zestawem Progression 9m

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 290,00 zł 4290.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw zawiera jednostkę centralną Beam SC 385 LCD Serenity oraz dodatkowo zestaw sprzątający Progression z wężem długości 9m. Odkurzacz Beam SC LCD 385 to połączenie dużej mocy ssącej i minimalnego natężenia hałasu. Idealny dla średnich i większych domów z instalacją o długości do 65 metrów i 10 punktów.

Model posiada wyświetlacz LCD ,który informuje o: godzinie/temperaturze panującej w pomieszczeniu, godzinach pracy silnika, konieczności wykonania przeglądu/naprawy, konieczności opróżnienia kubełka oraz o podciśnieniu.

 

Odkurzacze Beam z serii Platinium Serenity to trwałe i w pełni bezobsługowe odkurzacze. Filtr w odkurzaczach Beam czyści się sam za każdym razem gdy włączymy system. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu filtracji opartej na samooczyszczającym się materiale filtrującym z Gore-Texu. To oznacza, że w odkurzaczach Beam Serenity nie ma potrzeby cyklicznej wymiany lub czyszczenia filtru lub jakiegokolwiek innego elementu odkurzacza. Korzystając z sił cyklonu do oddzielenia większych cząstek brudu i alergenów z odkurzonego powietrza filtr stały usuwa pozostałe małe cząstki z oszałamiającą wydajnością 98% przy 0,3 mikrona,(szczegółowe dane techniczne - zobacz niżej).

W  odkurzaczach Beam Serenity zastosowano system redukcji hałasu oparty na chłodzeniu obejściowym silnika zapewniającym wysoką wydajność pracy przy minimalnym natężeniu dźwięku. Odkurzacze Beam Serenity wyposażone są w gniazdo w obudowie. Materiał z jakiego wykonany jest pojemnik zapobiega rozwijaniu się bakterii.


 

 Zestaw sprzątający Progression zawiera :

  • wąż ssący Progression z wyłącznikiem o długości 9m
  • wieszak na wąż
  • rurkę metalową teleskopową
  • szczotkę wessel-werk do wykładzin i parkietów
  • szczotkę małą okrągła
  • szczotkę małą do tapicerki ssawkę szczelinową

Dane techniczne

Siła ssąca 670 AirWatt
Podciśnienie 33,5 kPa
Wydajność 65 l/s
Poziom hałasu 63 dB
Średnica 28 cm
Wysokość 100,5 cm
Gwarancja 5 lat
Maksymalna długość instalacji 65 m
Maksymalna ilość gniazd 10
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl