wybierz język

Vacuflo Elements 2370 - jednostka centralna

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 926,00 zł 7926.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Odkurzacz Vacuflo Elements 2370 to najnowszy z odkurzaczy Vacuflo zwierajacy innowacyjne rozwiązania, których nie znajdziemy w innych odkurzaczach centralnych. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w najmocniejszy silnik Ametek dzięki czemu bez trudu obsługuje większe instalacje.

Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w odkurzaczach Vacuflo VR pozwoliły na połączenie efektu filtracji cyklonicznej CFT™ wraz z odwróconym samoczyszczącym się filtrem EcoClean™, który pełni rolę separatora wtórnego.

Odwrócony filtr wykonany jest z włókien poliestrowych pokrytych warstwą teflonu, która zapobiega przywieraniu do niego zanieczyszczeń.

Połączenie tych 2 metod pozwala uzyskać niespotykaną skuteczność filtracji przy wyeliminowaniu nakładów eksploatacyjnych i ograniczeniu do minimum prac związanych z obsługą odkurzacza. Przy prawidłowej eksploatacji samoczyszczący się filtr nigdy nie wymaga wymiany.

Dzięki zastosowaniu przejrzystego zbiornika na zanieczyszczenia unika się niewygodnego jego odpinania w celu sprawdzenia poziomu zanieczyszczeń. Gniazdo w obudowie umożliwia sprzątanie pomieszczenia, w którym znajduje się odkurzacz bez konieczności rozprowadzania dodatkowego punktu.

Dane techniczne

Siła ssąca 903 AirWatt
Podciśnienie 42,00 kPa
Wydajność 85 l/s
Gwarancja 10 lat
Maksymalna długość instalacji 150 m
Maksymalna ilość gniazd 42
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl