Vacuflo FC 1550X z zestawem GOLD - wąż 9m lub 12m

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5 510,00 zł 5510.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Zestaw zawiera jednostkę centralną Vacuflo FC 1550  oraz dodatkowo zestaw sprzątający Gold z wężem długości 9 m lub 12 m. Odkurzacz FC 1550 to bardzo mocna jednostka o wyjątkowej wydajności - zbiera 108 litrów na sekundę oraz bardzo dużej sile ssącej. Idealny zarówno do sprzątania dużych powierzchni jak i dywanów i wykładzin. Możesz być pewien, że nabywając FC 1550 twój dom będzie lśnił czystością.

W odkurzaczach Vacuflo Filtered Cyclonic zastosowano dwa wyraźnie oddzielone od siebie stopnie filtracji.

Pierwszym i podstawowym sposobem filtracji, który separuje aż do 98% zanieczyszczeń jest filtracja cykloniczna, która polega ona na użyciu siły odśrodkowej i siły bezwładności do separacji zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza bez udziału dodatkowych filtrów mechanicznych.

Pozostałe 2-4% drobnych zanieczyszczeń jest separowane na specjalnym wkładzie filtracyjnym, znajdującym się tuż przed turbiną, który pełni rolę separatora wtórnego. Konstrukcja taka pozwala na maksymalne wydłużenie czasu bezobsługowej pracy wkładu filtracyjnego, która wynosi 1 rok. Bardzo duża powierzchnia wkładu filtracyjnego sprawia, że wydajność ssąca odkurzacza praktycznie nie zależy od poziomu zgromadzonych zanieczyszczeń.

Dzięki zastosowaniu przejrzystego zbiornika na zanieczyszczenia unika się niewygodnego jego odpinania w celu sprawdzenia poziomu zanieczyszczeń. Gniazdo w obudowie umożliwia sprzątanie pomieszczenia, w którym znajduje się odkurzacz bez konieczności rozprowadzania dodatkowego punktu.

 

W zestawie sprzątającym Gold znajdują się :

  • 9 lub 12 metrowy wąż ssący Avada z włącznikiem odkurzacza i obrotowym pierścieniem regulacji siły ssania, posiada obrotową rękojeść oraz system Spiral WAVE co zapobiega nadmiernemu skręcaniu.
  • metalowy kosz na wąż i akcesoria
  • aluminiowa ultralekka rurka teleskopowa  
  • szczotka dwufunkcyjna z gumową rolką
  • szczotka z włosiem do tapicerki
  • szczotka szczelinowa
  • szczotka do podłóg twardych 30 cm
  • szczotka do kurzu

 

Dane techniczne

Siła ssąca 1010 AirWatt
Podciśnienie 32,51 kPa
Wydajność 108 l/s
Gwarancja 10 lat
Maksymalna długość instalacji 100 m
Maksymalna ilość gniazd 24
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl