Vacuflo FC 1550X z zestawem SMART - wąż 7m, 9m, 11m

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5 250,00 zł 5250.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Zestaw zawiera jednostkę centralną Vacuflo FC 1550  oraz dodatkowo zestaw sprzątający SMART z wężem długości 7m, 9m lub 11 m. Odkurzacz FC 1550 to bardzo mocna jednostka o wyjątkowej wydajności - zbiera 108 litrów na sekundę, oraz bardzo dużej sile ssącej. Idealny zarówno do sprzątania dużych powierzchni jak i dywanów i wykładzin. Możesz być pewien, że nabywając FC 1550 twój dom będzie lśnił czystością. Możesz być pewien, że nabywając FC 1550 z zestawem Smart, twój dom będzie lśnił czystością.

 

W odkurzaczach Vacuflo Filtered Cyclonic zastosowano dwa wyraźnie oddzielone od siebie stopnie filtracji.

Pierwszym i podstawowym sposobem filtracji, który separuje aż do 98% zanieczyszczeń jest filtracja cykloniczna, która polega ona na użyciu siły odśrodkowej i siły bezwładności do separacji zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza bez udziału dodatkowych filtrów mechanicznych.

Pozostałe 2-4% drobnych zanieczyszczeń jest separowane na specjalnym wkładzie filtracyjnym, znajdującym się tuż przed turbiną, który pełni rolę separatora wtórnego. Konstrukcja taka pozwala na maksymalne wydłużenie czasu bezobsługowej pracy wkładu filtracyjnego, która wynosi 1 rok. Bardzo duża powierzchnia wkładu filtracyjnego sprawia, że wydajność ssąca odkurzacza praktycznie nie zależy od poziomu zgromadzonych zanieczyszczeń.

Dzięki zastosowaniu przejrzystego zbiornika na zanieczyszczenia unika się niewygodnego jego odpinania w celu sprawdzenia poziomu zanieczyszczeń. Gniazdo w obudowie umożliwia sprzątanie pomieszczenia, w którym znajduje się odkurzacz bez konieczności rozprowadzania dodatkowego punktu.

 

W zestawie sprzątającym SMART znajdują się :

  • wąż ssący ERGO o długości 7, 9 lub 11 m
  • rura teleskopowa stal szczotkowana
  • szczotka dwufunkcyjna z gumową rolką i metalowym spodem
  • szczotka do kurzu
  • szczotka z włosiem do tapicerki
  • szczotka szczelinowa szczotka do podłóg twardych 30 cm

Dane techniczne

Siła ssąca 1010 AirWatt
Podciśnienie 32,51 kPa
Wydajność 108 l/s
Gwarancja 10 lat
Maksymalna długość instalacji 100 m
Maksymalna ilość gniazd 24
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl