wybierz język

Vacuflo FC 670 z zestawem SILVER - wąż 7m, 9m, 11m

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 150,00 zł 3150.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Zestaw zawiera jednostkę centralną Vacuflo FC 670  oraz dodatkowo zestaw sprzątający  Silver z wężem długości 7m, 9m lub 11 m. Możesz być pewien, że nabywając FC 670 z zestawem Silver, Twój dom będzie lśnił czystością.

 

W odkurzaczach Vacuflo Filtered Cyclonic zastosowano dwa wyraźnie oddzielone od siebie stopnie filtracji.

Pierwszym i podstawowym sposobem filtracji, który separuje aż do 98% zanieczyszczeń jest filtracja cykloniczna, która polega ona na użyciu siły odśrodkowej i siły bezwładności do separacji zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza bez udziału dodatkowych filtrów mechanicznych.

Pozostałe 2-4% drobnych zanieczyszczeń jest separowane na specjalnym wkładzie filtracyjnym, znajdującym się tuż przed turbiną, który pełni rolę separatora wtórnego. Konstrukcja taka pozwala na maksymalne wydłużenie czasu bezobsługowej pracy wkładu filtracyjnego, która wynosi 1 rok. Bardzo duża powierzchnia wkładu filtracyjnego sprawia, że wydajność ssąca odkurzacza praktycznie nie zależy od poziomu zgromadzonych zanieczyszczeń.

Dzięki zastosowaniu przejrzystego zbiornika na zanieczyszczenia unika się niewygodnego jego odpinania w celu sprawdzenia poziomu zanieczyszczeń. Gniazdo w obudowie umożliwia sprzątanie pomieszczenia, w którym znajduje się odkurzacz bez konieczności rozprowadzania dodatkowego punktu.

 

W zestawie sprzątającym Silver znajdują się :

  • 7, 9 lub 11 metrowy wąż ssący z włącznikiem odkurzacza i obrotowym pierścieniem regulacji siły ssania w   rękojeści oraz dwiema obrotowymi końcówkami
  • plastikowy wieszak na wąż
  • metalowa, chromowana rura teleskopowa  
  • szczotka dwu-funkcyjna z gumową rolką
  • szczotka z włosiem do tapicerki
  • szczotka DELUXE z prawdziwego włosia
  • szczotka szczelinowa
  • szczotka do podłóg twardych 30 cm

Dane techniczne

Siła ssąca 520 AirWatt
Podciśnienie 36,83 kPa
Wydajność 59 l/s
Gwarancja 5 lat
Maksymalna długość instalacji 55 m
Maksymalna ilość gniazd 12
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl