Robot sprzątający Vactronic

Kompatybilny z systemem centralnego odkurzania.

Robot sprzątający kompatybilny z odkurzaczem centralnym

Chcesz mieć idealny porządek w swoim domu? Masz parę sposobów aby to osiągnąć. Jedną z możliwości jest robot sprzątający. Wysoka wydajność i długi czas pracy został zapewniony dzięki użyciu bazy ładującej do której robot podjeżdża automatycznie i zostaje nam tylko opróżnianie zbiornika na odpady. Kolejny sposób to przeżywający drugą młodość system centralnego odkurzania Vacuflo, czyli instalacja zapewniająca doskonałą siłę ssącą, cichą pracę i idealnie czyste powietrze w domu. Ma jeden minus – nie sprząta za nas. A jakby połączyć dwa rozwiązania tworząc zupełnie nowy system?

Poznaj Vactronic

Analizując potrzeby użytkowników opracowaliśmy rewolucyjny system opróżniania zanieczyszczeń z robota, abyś mógł w pełni cieszyć się czasem dla siebie i rodziny podczas gdy on będzie sprzątał za ciebie! Nasz robot posiada opatentowany system podłączenia do systemu centralnego odkurzania, który niweluje problem opróżniania i sprawia, że korzystanie z robota jest jeszcze przyjemniejsze.

Proste podłączenie

Bazę ssąco-ładującą kompatybilną z robotem sprzątającym wystarczy podpiąć do gniazda ssącego podłączonego do systemu centralnego odkurzania. Nie ma potrzeby tworzenia dodatkowych punktów ssących w instalacji, ponieważ robot jest dostosowany zarówno do systemu chowanego jak i standardowego.

Baza jest mobilna, więc możemy ją przenosić w dowolne miejsce w każdej chwili. Wszystkie elementy potrzebne do podłączenia bazy dołączane są do zestawu, więc nie musisz martwić się podłączeniem.

Gdy robot najeżdża na bazę do opróżniania, załącza się jednostka centralna i wysysa śmieci z robota. Zanieczyszczenia lecą prosto do jednostki centralnej. Jest to nie tylko wygodny ale również higieniczny sposób.

Gwarancja jakości sprzątania

Wysokiej klasy robot sprzątający gwarantuje doskonałą jakość sprzątania i dokładność czyszczenia. Urządzenie posiada dwie szczotki boczne oraz szczotkę główną, które gwarantują wysoką moc ssącą.

Dzięki temu wciąga każdego rodzaju zabrudzenia, od włosów po najdrobniejsze okruszki, a funkcja mopowania pozostawi po sobie odświeżone i czyste podłogi. Robot posiada czujniki antykolizyjne i czujnik upadku, a nowoczesny system nawigacji pozwala na dokładne planowanie trasy.

Sterowanie za pomocą aplikacji lub funkcji głosowej zapewnia szereg dodatkowych funkcji takich jak czyszczenie punktowe, zapamiętywanie do kilku tras lub zdalne włączanie robota.

Najważniejsze cechy robota sprzątającego:

  • Zapamiętywanie do 30 lokalizacji
  • Czujniki antykolizyjne i czujnik upadku
  • Sprzątanie bez zatrzymywania
  • Automatyczne ładowanie
  • Trzy tryby pracy
  • Kompatybilna aplikacja
  • Kontynuacja sprzątania w miejscu skończenia
Moc ssącado 2700 kPa
Pojemność baterii5200 mAh
Czas pracy robotado 180 minut
MopowanieTak
SterowanieAplikacja, głos, pilot