jesteśmy do twojej dyspozycji

Montaż z Home Systems

Usługa montażu

W ramach usługi montażu ekipy Home Systems instalują zarówno całe instalacje centralnego odkurzania jak i same odkurzacze w domach, w których instalacja jest już rozprowadzona. Montaże przeprowadzane są przez doświadczone ekipy montażowe zarówno w domach i mieszkaniach w stanie surowym jak i w już zamieszkałych. Jako firma specjalizująca się w odkurzaczach dbamy o czystość domów i mieszkań naszych klientów, dlatego montaż przeprowadzany jest w taki sposób aby nie był odczuwalny dla domowników. Warto pamiętać, że niewłaściwie wykonana instalacja może znacznie obniżyć parametry odkurzacza zarówno jeśli chodzi o jego wydajność jak i siłę ssącą. Dlatego warto zaufać doświadczeniu naszych ekip wykonujących do kilku instalacji centralnego odkurzania w każdym tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów i umówienia daty montażu. Nie pozostawiaj montażu instalacji osobom na codzień zajmującym się innymi instalacjami. Nasze ekipy wykonują kilka instalacji tygodniowo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane prawidłowo, a odkurzacz w przyszłości będzie miał zachowane swoje parametry.

W celu montażu całej instalacji centralnego odkurzacza prosimy o kontakt w celu umówienia dnia montażu instalacji centralnego odkurzacza (tel. 534-000-203). Jeśli życzą sobie Państwo wcześniejszy projekt instalacji prosimy o przesłanie na adres biuro@homesystems.com.pl szkicu rozmieszczenia pomieszczeń. W ciągu jednego dnia sporządzimy i wyślemy bezpłatny kosztorys z propozycją optymalnych odkurzaczy dla Państwa domu lub mieszkania.

Jeśli woleliby Państwo samodzielnie rozprowadzić instalację centralnego odkurzacza, chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek i przekażemy instrukcję montażu oraz zaproponujemy rabat na zakup odkurzacza w przyszłości.

Zdjęcia z części naszych bieżących montaży publikujemy na Facebooku – zapraszamy! (Facebook Home Systems – kliknij tutaj)

Bezpłatny montaż odkurzacza centralnego, gniazd i szufelek.

Kupując odkurzacz w Home Systems znacznie zmniejszysz koszty jego montażu. Dla klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego podłączenie odkurzacza, gniazd i szufelek zakupionego w naszym sklepie jest bezpłatne. Składając zamówienie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu umówienia daty montażu odkurzacza.

Filmik ilustrujący montaż instalacji centralnego odkurzania wraz z jednostką: